bugün

ilkinde sorun çıkaran parçaları ikinciye takmamış yaratan.
ikisi birlikteyken muhteşemdir.
ERKEK VÜCUDU DAHA GÜÇLÜDÜR. FAKAT KADIN VÜCUDU ESTETiKSEL OLARAK DAHA HOŞ YARARTILMIŞTIR.
paint vs photoshop.
erkek vücudu+kadın vücüdu = yek vücut.
birisinin omuzları geniştir aşşağıya doğru gidildikçe küçülür bu erkektir. Diğeri ise omuzları dar aşşağıya doğru gidildikçe genişler. işte tamda bu.
görsel
Al abı yunan heykelını bamyanıda al al al.
Kosarak uzaklastı.
görsel arnold schwarzenegger'in, the Terminator filminden bir kare.
Erkek vucudu kayış gibidir en zayifinda bile hayvan gibi kas var. Kadin vucudu yaratilisi geregi yumusaktir. Ve bence oval hatlariyla kivrimlarinin guzelligiyle kadinlar alir.
normal şartlarda kadın vücudu alır lakin istisnai olarak erkeklerin %1'ine bile sahip olmayacak denli heybetli ve estetik, yunan heykellerini andıran kaslı vücutlar her zaman için çok daha ön plandadır.

kadın vücudunda çekicilik ve seksapelite ön plandayken erkek vücudunda güç ve gösteriş ön plandadır. doğada bile tavuk mu yoksa horoz mu derseniz horoz çok daha gösterişli ve asildir.
erkekler her zaman çok daha estetik vücuda sahiptir. ama biz erkek olduğumuz için kadın vücuduna dayanamayız bayılırız o ayrı. her canlının erkeği daha güzeldir daha yakışıklı karizmariktir. horoz ile tavuğu düşünün. aslanların erkek ile dişisini düşünün. koyunla koçu ve inekle boğayı düşünün. ayrıca yaşlandıkça kadınların vücudu zamana dayanamayıp pörsürken erkeklerinki daha sağlam kalır. 60 yaşlarında bir kadınla erkeği düşünün. orhan gencebay ile sevim emreyi düşünün.
eşcinsel biri değilim ama erkek vücudu diyorum. şekil vermesi, kas geliştirmesi, yağ oranının %10 un altına düşmesi, çok çok büyük emek ve sonra erkek vücudunun mükemmeliyeti ortaya çıkıyor. Bir kadın vücudu her ne kadar gözüme seksi ve çekici gelirse gelsin estetik açıdan mükemmeliyet erkek vücudunda.
bir makineci olarak şöyle bir tanımlama yapabilirim:
erkek bir civata kadın ise bir somundur.
kadın vücudu erkek vücudunun fazlalıklarının atılmış halidir.
Erkek vücudu belirli çalışmalarla güzel bir şekil alırken, kadın vücudunda allah vergisi bir estetik, bir güzellik vardır.
erkek kıllı, kadın ise purussuzdur, ki oyle de olmalidir.
doğa gereği erkek vücudu kaslı ve yapılıdır kadın vücudu ise narin ve zariftir.
erkek vücudu çok daha seksidir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
sevdiğim kadının çıplak vücudunu izlemek cennettin kapılarını aralamaktır. diğerine girmiyorum bile.
erkeklerin allah tarafından özene bezene, kadınların da çok çirkin bir şekilde yaratıldığı gerçeğidir.
görsel
görsel
erkekler degerli bir taşin henuz islenmemis hali gibi,
Kadinlar da o dergerli taş ne kadar guzel islenmişse o kadar mucevher.
bi komedyen yapmıştı bu karşılaştırmayı. erkek vücudu basittir, analogtur, aç-kapa tuşu vardır o kadar. kadın vücudu ise karışıktır bujisi, karbüratörü falanı filanı parçaları uzar gider. digitaldir, yazılımı gelişkindir, birden fazla moda sahiptir. bir tek ilk sürümde arıza çıkaran aç-kapa tuşu kaldırıldı. onun yerine ise direk sesli komut sistemi yerleştirildi.
soguk olanı kadın vücududur.

tenime degdikçe ürperiyorum şu an.
erkek vücudunun sikip atacağı versustur. erkek vücudu aslında daha seksidir. bunu bir erkek olarak söylüyorum ama bilin ki ben söylemiyorum. bakın eski yunana. bütün heykeller erkek vücududur. eğer hakikaten kadın vücudu daha estetik olsaydı, kadın vücudunun ypaıldığı heykeller daha çok olurdu. yani bu benim fikrim. neyse öyle işte.
saçma bir kıyaslama. her ikisi de fit ve bakımlı ise sexy ve dayanılmazdır...

erkek:

görsel
görsel
görsel
görsel

kadın:
http://thechive.files.wor...ery-5.jpg?w=500&h=750
görsel
görsel
http://thechive.files.wor...ry-24.jpg?w=500&h=714

kadın & erkek:

görsel