bugün

kadın vajinalı erkektir.
Kadınların sadece saçı ve yüzü için 96 tane bakım ürünü bulunmaktadır.

Erkeklerin bakımı;

-saça limon.
-öğlen çok bunalınca parkın çeşmesinden surata faşır fuşur su çarpıp cilt tazeleme.
-1 adet ıslak mendille tüm kol boyun kulak arkası temizliği ve sonrasında da ayakkabı cilalama.
yaşam sevinci, işte bu farkların ardında saklıdır.
x ve y kromozomu.
Erkekler adam kadınlar deil.
erkekler yakışıklı, kadınlar güzel. diğer özellikler kadından erkeğe değişebilir. erkekler daha çok futbol sever, keyif yapmayı belki daha çok sever, kadınlar da yemek yapmayı severler.
Kadınlar yaradılışları gereği eksik olduğunu kabul eder ve kendilerini tamamlamaya çalışırlar. Erkeklerse aslında eksik yaratılmış olmalarına rağmen bedensel fazlalıktan dolayı eksik olduklarını kabul etmezler. Ama yaradan insanoğlunu eksik yaratmıştır, kabul edip etmemek gerçeği değiştirmeyecektir.
erkek her duruma karşı dayanıklı; kadın ise her duruma karşı dayanıksızdır.
Erkek zeki, kadın akıllıdır. Erkek güçlü, kadın estetiktir. Erkek rasyonel, kadın duygusaldır vs. iki cins karşılıklı olarak birbirini bütünler.
Bazı Hormonlar.
iki türlüde bazen tuhaf geliyor.
biri güzeldir diğeri çirkindir...
Kadınlar duyduklarına erkekler gördüklerine aşık olurlar.
Biri trip atar diğeri dinlemek zorunda kalır.
Erkekler daha kültürlü
Daha zevkli
Daha güçlü
Daha akıllı
Daha yenilikçi
Kadınlar da ise tam tersi.
Kadınların memesi daha gelişmiş, böyle dolgun, beyaz, ucu falan pembe, oh miss...

Bizim kara kuru bi mememiz var, kadınlar gibi memem olsa hiç canım sıkılmazdı bu hayatta.
biz erkekler sonuç odaklıyız kadınlarsa süreç odaklı daha detaylı düşnürler. bir de kadınlar aptal gibi görünür oysa hiç birşeyi unutmaz.
Biz regl oluyoruz, onlar olmuyor, eşitlik adaletten kimse bahsetmesin valla terliği yapıştırırım.
Erkek kur yaparak hoşlandığını direkt belli eder, kadın daha içe kapalıdır ve hissiyatını saklar.
Kadın bulunduğu yerin en güzel köşesinde 66 poz verip içlerinden güzel bir tanesini seçip instagram"a atmaya çalışır, hiçbirini de beğenmez, ışık kötü der, çiçek yamuk çıkmış der, göbeğim çıkmış der en sonunda da senin telefonun kötü çekiyor zaten beceremiyorsun diye lafı koyup 'bırak ya üfff' çeker.

Erkek düz oğlu düz ya. Alakasız yerde şak diye ön kameradan fotoğraf çeker, ağız yüz yamuk mu çıkmış, arkadan biri mi geçiyormuş hiç umrunda olmaz. yapabildiği elinden gelen tek şey de fotoğrafı siyah beyaz filtre yapmaktır, bunu yapınca da çok mutlu olur, 'ne güzel çıktım üf karismaaa' der.
15,20 santim var.
Özetle Erkek zikiyle düşünürken kadın beyniyle düşünür efendim.
Kadınlar neresiyle düşüneceğini bi türlü öğrenemedi gitti!
Erkek dediğin poz vermeyi bilmez. Elini kolunu saçma sapan yerlere koyar. Objektife bakıyorum sanıp havaya bakar. Yamuk yumuk çıkar, gözü kapalı çıkar, başka yöne bakmış şekilde çıkar ve bu saçma salak fotoğrafı beğenip "güzel çıkmış işte" der.

Kötü fotoğraf olduğunu idrak edemez.

Kadın böyle mi? Değil. Asla.