bugün

efendim bu bir erkek tavlama yöntemleridir.
henüz bir kitabı filanda çıkmadı, umarım çıkar diyen kızları duyar gibiyim.
bazı er kişiler için nefes almanız yeterli durumu.
güzelseniz seni seviyorum deyin yeter dediğimdir.
(bkz: meme)
formülü veriyorum. 100 gr degaje, 450 gram kalça, 50 gr tanga 25 gr dolgun dudak. bitti gitti.
karakterli bir erkek tavlayacaksaniz oyle goz kirpmak kalca sallamak gogus acmakla olmaz o isler. sayin kizlar her konuda bilecek birseyiniz olsun. ve tavlayacaginiz erkegi sadece dinleyin bir onbes dakika. ilgi alanini algiladiginizda o konudaki fikirlerinizi sunun. tabi o erkegin sevgilisi varsa follosluk yapipta ayartmayin sac bas dalarim. neyse o muhabbetten sonra masum gulucukle konusun. sonra o d harfli gulucuge doner zaten. sonrada bi bakmissiniz o erkekle cikiyorsunuz. evet hayirli olsun. kulturlu olun iki cift laf edin. ofsayti bilip bilmemeniz muhim degil. lan amk broo hacii gibi konusmayin az kibar olun. saciniz bakimli makyajiniz dogal olsun. zaten karakterli bir erkegin disa bakacagini sanmam.
kaldırımdan inerken ayak burkma numarasındaki kadın zekası.
erkek tavlama sanatı yoktur. sadece kız tavlanır.
--spoiler--
Nefes egzersizleri ile başlamalıyız kızlar. Erkekler nefes alan kızlara ba-yı-lır!
--spoiler--
150 desiblede gülmek değildir.
tavlanan erkek modeli nedir o şahış kimdir diye merak uyandıran , sanırım yeni gelişmekte olan bir sanat dalı . *
Bayağa kolay olan sanattır.
http://www.nasil.tv/Dogru-nefes-nasil-alinir

nefes almayı bileceksin önce. zaten gerisi kendiliğinden gelir.
nefes alıp ver. eline salla ya da. şeklinde veredeğim tavsiyeler.
göt olup ağlaşmak da vardır yalnız bu sanatın sonunda..
aman diyim herkesi çomar sanmayasınız gızlarımcım..
Üzerimde deneyebilirsiniz sanatınızı kızlar. Sanatçıya saygım sonsuzdur.
Türkiyede ise kadınların yaymış olduğu kokuyu eden onlarca kişi olduğu için hiç bir şeyi yapmaya gerek yoktur.
Gereksiz sanat.

Mesela at bana bir mesaj. Hemen karşılık vereyim sana. Ama hayvan gibi şey yapmayın.
göğüs dekoltesini aç yeterli.

fazla sanata falan gerek yok.
Bide sanat için Soyunmak var ama onun konumuzla bir alakası yok.
erkekler için zor olan sanat. her erkek başka erkeklerden hoşlanmaz çünkü, ölçüp tartmak gerekir
erkeği siklemeyeceksiniz bakınız bu ilk şartımız. sonrasında zaten belli bir gideriniz de varsa, kesin cepte.
biraz yüz verin sonra kendinizi geri çekin.
görsel
Beni bilenler bilir genelde erkekleri savunan biriyim daha doğrusu yerine göre hakkı yendiğinde müdahale ederim ama genel durum bu olduğundan çok da şey yapmamak lazım.
bende deneyen biri vardı bu numaraları uzaktan el sallamalar,yanıma geldiğinde koluma girmeler vs. sonra ben açık konuştum. maalesef olmaz diye. kız üzüldü ama acı gerçek bu. şimdi evli ne yapıyor bilmem.
güncel Önemli Başlıklar