bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    konya'da böyle bir ev vardır.
    23/03/2006-Radikal'den alıntı
    KONYA - Maddi imkânsızlık nedeniyle Şefkat-Der Erkek Sığınma Evi'ne yerleşmek zorunda kalan Konyalı Durmuş Ö.'nün, iki yaşındaki oğlu Fatih'i Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Yuvası'na geçici olarak verme talebi kabul edilmedi. Baba ve oğlu, aynı daireyi 30 erkekle paylaşıyor. Başından iki evlilik geçen Durmuş Ö., ilk eşinden olan çocuğunu ise maddi imkânsızlıklar sonucu evlatlık verdiğini anlatarak, "Emrah'ı zor şartlarda iki yaşına kadar getirdim ve kendi isteğimle bir aileye verdim. Henüz onun acısını üzerimden atamazken sekiz aylıktan bu yana çok güç şartlarda büyüttüğüm Fatih'ten ayrılamam. Hiç kimse beni 'anne' diye çağıran oğlumdan kopartamaz" diye konuştu. Çocuk Yuvası yetkilileri, ilgili yasa gereği çocuğun anne ya da babasının ölmesi veya çeşitli suçlara yönlendirildiğinin belirlenmesi durumunda yuvaya kabul edilebileceğini belirterek, "Eğer ailenin durumu çocuğa bakamayacak kadar kötüyse devlet tamamen koruma altına alır" dedi.
    ... buhara
  2. 1.
    olmalıdır mutlaka kadınlar gitgide şiddet yanlısı olmaya başlamışlardır çünkü denek olarakta erkekleri kullanırlar
    ... yandesk
  3. 2.
    karısını tekme tokat dövüp hastahanelik eden yurdum erkeklerinin yemek,temizlik ve seks ihtiyaöçlarını giderebilmek için sığınacağı yegane yerdir.yalnız içeridekilerin hepsi erkekken seks nasıl olacaktır...
    1 ... karga
  4. 3.
    hiç bir türk erkeğinin kapısının önünden geçmeyi bile gururuna yediremiyeceği bina.
    ... darkwhisper

alakalı başlıklar