1. 1.
    surekli cukunun dogrultusuna giden mahlukati evcilestirmektir. zordur cok zor. cin bile daha kolay evcillesir, ama erkekte durum farklidir. tamamen evcilesmesi icin cinsel organini sokup atmaniz gerekir . ondan sonra artik evcil bir sevgiliniz var demek.
    1 -2 ... annabelle s secret
  2. 2.
    oyle birsey yapmalisiniz ki size asik olsun hic bikmasin. cok zor hatunlar cok zor.
    ... siyah atli prens
  3. 3.
    zor olandır.
    1 ... obeyaz
  4. 4.
    peygamber sabrı isteyen olay. her şeye hırlayan, sürekli huysuzluk çıkaran, birlikteliği özgürlüğünün elinden alınması olarak gören erkek neslinin toplumda yerini yadırgamaması, insanlara zarar vermemesi için çaba ile gerçekleştirilen hareketler bütünüdür.

kadınlar bu dünyadaki en sabırlı öğretmenlerdir. konuşarak anlaşabilmeyi erkeklere öğreten kadınlardır.
    ... mathilda
  5. 5.
    Kızların tabiri ile Ayıyı evcilleştirmek. Ancak dünya da şu ana kadar evcilleştirilmiş bir ayı bulunmadığı için Ayı ile yaşamak durumunda kalmak ve hatta çeşitli huylarını kapmak.
    ... donsuzdavulcu
  6. 6.
    Erkek sevgili seçimini insanlardan değil hayvanlardan yapmış yazar beyanıdır..

illa da hayvan seçeceksen eğitimli seç dimi ?

bu öngörü önyargı ve yaklaşımla zaten ne kadar evcil olduğunu gayet açık görüyorum.
    Görüyorum ve artırıyorum hatta..

Tek sorun erkeklerin pipisinde dimi ?

Bizde aşk-ı memnu'da sabah saçları fönlü yüzü makyajlı gözlerinde tek tane çapak olmayan bihter gibi gecelikle kalkan,
    kelebekler gibi pıtı pıtı yürüyerek banyoya gidip duşunu alan, evin içinde bil fiil prenses gibi dolaşan, albenisini ve seksapelitesini kadınlığını korumasını bilen kadınlar istiyoruz ama;

Gece horlayan, Sabah salyalarını akıtarak uyanan, ağzıyla gözü yer değiştirmiş muşmula suratlı kadınlar buluyoruz karşımızda..
    Gecelik mecelik hak getire götüm donuyo yea diye pijamayı götüne geçiren,
    akşama kadar evde kıçını devirip zuhal topal izleyen kadınlar ayrıca..

Sebep ?

Sizin evcil haliniz bu amk..

Yanlışsam düzeltin..

Rest.. *
    2 ... mad men