1. 1.
    vakti zamanında vardı bi tane. kendisine vakit ayrılmayınca trip atıyordu.

sevgilim benimle buluştuğunda arayıp buluşmak istiyordu. buluşmadığında tavır yapıyormuş. iliskideki yeri çok büyüktü kendisinin. çocuğumuz gibi. it oğlu it.
    10 ... enguruu
  2. 2.
    Erkek sevgiliye abayi yakmıştır o ya aksi halde erkekler birbirini anlayışla karşılar genelde..

Edit: tavsiye ve tanım ; el birliği ile derhal hayatinizdan siktir edilmesi gereken erkek kişisi..
    2 ... sherl0ck
  3. 3.
    Bundan bizde de var bitane. Biz ne yapsak gidip sevgilisiyle aynı şeyi yapıyor. Sonra da ilişkimize laf atıp duruyor. Allahım böyle tiplerden koru. Cidden parazit gibi.
    ... glorrysun
  4. 4.
    Kanka nedir?
    ... alpertunna
  5. 5.
    erkek sevgilinin kız kankasınınkinden daha fazla sorun yaratmayacak triptir.
    ... torunusamil
  6. 6.
    En ufak kavgada boşver kanka sana kız mı yok diye fitilleyen tipler de var. Keşke görüşmüyoruz diye trip atsalar.
    ... entry de mi girmiyagh
  7. 7.
    sevgiliyle daha fazla görüşmek ister, özellikle buluştuğunuzda arayıp boş muhabbet yapar.
    inanın hiç çekilmiyor.
    3 ... seker bebegi
  8. 8.
    neden benimle değil Sevgilinle buluşuyorsun tribidir. Hergün elinden tutup gezdirmemiz ilgilenmemiz gerekiyor yoksa tavır yapıyormuş.

allah senin bin belanı versin düş artık yakamızdan ibine.
    1 ... enguruu
  9. 9.
    Bu benim yemen ederim.Hep beraber buluşuyoruz bu kızın elini tutuyor bende helen diğer elini tutuyorum.Kıza bir şey alıyım mı diye sorarken ben istiyorum diyorum.Sarmaş dolmaş olduklarındada....neyse o kadar detaya gerek yok.
    ... nihilistefan