1. 1.
  yazdığı entrylere bakıp vay aslanım neler de döktürmüş dersin,içinden gelir özelden mesaj atarsın.muhabbet ordan da alır yürür.

  hocam dersin cevap yazar.hacı dersin süper cevap verir.

  sonra an gelir bir duygu yoğunluğu hissedersin mesajlarda.duygulu genç diye düşünürken sen o sırada kız olduğunu anlarsın.

  büyük şaşkınlıktır.
  9 -1 ... purenelia
 2. 2.
  öncelikle sandıklar ikiye ayrılır. erkek ve kız sandıklar... sözlükte hangi sandıkla ileştişim kurduğumuzu bilmezsek bu tür problemler ortaya çıkabilmektedir.
  6 ... enes
 3. 3.
  (bkz: erkek zannettiğin yazarın kadın çıkması)
  *
  2 -1 ... supersumo
 4. 4.
  (bkz: o kız bu kız)*
  1 ... female demon
 5. 5.
  insanları kız erkek diye ayırmamak gerektiğini anlatan bir durumdur. zira hepimiz aynıyız, tuvalete gittiğimizde çıkarttığımız şeyler aynı, soluduğumuz hava, dna vs...
  1 ... slientscream
 6. 6.
  insana kendisini mal gibi hissettiren hadise. bazen karşı taraf da hiç bozuntuya vermeyince bir daha konuşmama sebebi olabiliyor. bu konuda bir tecrübemdir sarışınım (bkz: tu kaka bana)... *
  1 ... poisonx
 7. 7.
  birde şöyle bir olay yaşanmıştır.
  aslında bayan olduğunu bildiğiniz bir yazarın küfürlü, belden aşağı entryleri sizi şaşırtır. kadın olsa da internette küfredebiliyorlar diye bir inanç doğar.

  msn ile ara ara konuştuğunuz kadının devamlı küfür etmesi iyice garibinize gider. ne kadar ağzı bozuk bir kadın diye düşünürken, bir gece konuşmalarınızın sonunda "iyi geceler abla" dediğinizde olay ortaya çıkar. kadın oldugunu nerden bildiğinizi sorar. eski yazar olduğumu eski yazar dostlarımdan birinin onun emekli komiser bir bayan oldugundan bahsettiğini söylersiniz. defalarca özür diler. "bayan olduğumu bildiğinizi bilmiyodum. erkek imajı yaratmak, kadın olduğumu gizlemek için böyle şeyler yazıyordum" diye.

  çok garip. kadın olduğunu bildiğin yazarın erkek numarası yapmasıymış meğer.
  2 ... rush
 8. 8.
  erkek zannettiğin yazarın kadın çıkması başlığından 4 dakika kadar benden önce davranmış şahsın başına gelmiş olaydır.
  1 ... female demon
 9. 9.
  "mesajlaşırken umarım bir pot kırmamışımdır" diye düşünmeye sevkeden olay. o değil de bir kız hemen kendini belli eder, bunu anlamayıp onu erkek sanan sözlük yazarı bence sorunludur.**
  3 ... kinix
 10. 10.
  erkektir o erkektir.
  5 ... tsira