bugün

yanınızdaki kıza aygır gibi bir berduşun laf attığı andır. bir deuzun uzadıya süren kadın egemen bir alış veriş seromonisine eşlik etme zorululuğunun olduğu andır.
eğlenilen bir mekanda, ıstenılen hesaptır o an. alkolun etkisiyle abartmışsındır, biraz fazla gelmiştir ve yanında yeni kız arkadaşın vardır. mal gibi kala kalırsın, 10 tl lazımdır ve sanki 1000 tl eksikmiş gibi gelir insana. alırsın 10 tl ödersin bütün hesabı... kendini çok kötü hissedersin ki sırada vale vardır, arabanı getirmiştir.. geçiştirirsin ama kız arkadaşa kötü bir izlenim yarattığını düşünürsün, kötüdür, zordur zor...
evlenme çağına gelmektir. herkes tahsilinizi sorgular, "evinizi,arabanızı,maaşınızı, maddi gücünüzü sorgular, karakterinizi sorgular. ayakabınızın tipi yüzünden bile elenebilirsiniz.
ve siz hiç bir kızın hiç birşeyini sorgulayamazsınız."ayıptır"
işlerine gelmez.anında elenirsiniz.

sizin elemek gibi bir hakkınız da yoktur.

herkes size kısa boylu, kıllı, bıyıklı kızını kakalamaya çalışır.aileniz de "nesi var gül gibi kız, sen de cüneyt arkın mısın" diye posta koyar.bir daha dünyaya gelsem hayatta erkek olarak gelmem..
çok önemli bir toplantıda cebinize kız arkadaşınızdan, feci fena, size fantazi dünyasının everestlerinde halaylar çektirebilecek içerikte mesajlar gelmesi ve akabinde; o mesajı okuduktan sonra, ayağa kalkıp gerçekleştirilen toplantının konusu hakkında birşeyler söyleme sırasının size gelmesi..e tabi herkes öyle mal gibi bakar size, niye oturarak anlatıyor bu genç diye! tabi sizin aklınızda bir an önce eve dönmek vardır, yani pek de skinizde olmaz!*
amcanlara pipini göster dendiği an..kızlara da söyleseler ya..teyzenlere ..................
kontrolsüz ereksiyonlar. *
-sabah işe, okula giderken durduk yere ereksiyon olmuş bir organa sahip olmak *
-temizlik yapma rahatsızlığı olan bir annenin, sürekli perdeleri yıkayıp size taktırması,
-gecenin bir yarısı baba tarafından pcnin başından kaldırılıp sigara almaya gönderilmek,
-lise yıllarında hoşlanılan kızın üzerine doğru itilmek,
-çocukken saçları üç numara kestirmek,
-evde ağır işleri sizin yapmanız,
-ailede başka çocuk yoksa anneyle balkonda halı silkmeniz *
-ha sünnet olmayı unutuyordum. adamın s.kinden kan alırlar kamill kan.
ereksiyon halinde işemek.
askerliğin ilk günü.

uzman çavuş: anaa, sen kimsin lan nerden çıktın?

acemi er: ben bugun geldim

umzan çavuş: komutanım denir lan!

acemi er: ben bugun geldim komutanım.

uzman çavuş: aferin git bana bi çay kap gel bakam.
erkek olmak hic bir zaman bir kadin olmaktan daha zor olmamistir...
sabahları işemek için kıvranmak.*
ufaklığın isyap edip sizi dinlememesi ve uyumaya devam edip sizi partnerinizin yanında rezil etmesi. * *
doktorun karşısına belinizden aşşağıda kıyafet olmaksızın yatıp savunmasız kaldığınız andır.cart curt kesilmeniz bi yana bi de "bende gircem odaya" diyenlere yaptığınız ifşa da pek kolay değildir. kısaca sünnet zordur.
sünnet,kızı eve bırakmak,hesabı ödemek,karizmayı çizdirmemek..bir sürü angarya..
herkesin içinde gözyaşı dökülen anlardır..
çocuğunuzun dondurma isteyip parasızlıktan alamamak.*
2 kızla beraber televizyon ekranında abazan kişinin mesajının okunduğu andır
babanızın cenazesinde ailenize ve cevrenize karşı dik durmak ve metin olmaktır. çünkü artık babanızın tüm arkdaşları sizin arkadaşlarınızdır.
işten atıldığını çekirdek ailesine anlattığı an.
(bkz: sünnet)
Plajda rus bir bayan gördükten sonra biraz dinlenmeye ihtiyaç duymak.
araya kaçan boxer'ı düzeltmek için ayaktayken dizleri hafif kırınca bi kızın 'bunu nie hep yapıosun(uz)?' sorusuna maruz kalındığı an.evet.
evli olup, işsiz olduğu anlardır.
okulda frikik veren bir kıza baktıktan sonra ereksiyon durumunun gerçekleşmesi.
Çoluk çocuğa karıştıktan sonra evin ihtiyaçlarını karşılayamamak olsa gerek.
Şahsen ben çocuklarımın istediği ufak tefek şeyleri bile alamasam, intihar ederim herhalde.
güncel Önemli Başlıklar