bugün

Yaşadığı olaylar olsun, içine dahil olmasa bile erkeklerin sebep olduğu olayları kendi payı varmışcasına üstüne alınmış olsun ya da erkek olmanın getirdiği zihinsel bulanıklık halinden sıkılmış olsun, her ne olursa olsun bir sebepten ötürü erkek olmaktan utanan kişi söylemidir.

Otobüste bir yer bulup oturduğumda yanıma oturan bayanın rahatça oturamayıp bana değmemek için oturduğu yerin köşesine rahatsız bir şekilde sindiğini gördükçe erkekliğimden utanıyorum.

Ördeğe, eşeğe, damacanaya, cansız mankene, hatta parkta bir banka tecavüz eden erkekleri gördükçe erkekliğimden utanıyorum.

Kadınları ekonomik olarak kendisine bağımlı hale getirip sonra her istediğini yapabileceğini sanan, kendi malıymış gibi davranıp insanlar içinde azarlayan hatta döven erkekleri gördükçe erkekliğimden utanıyorum.

ve bugün olan bu acı olaydan dolayı (bkz: özgecan aslan) erkekliğimden utanıyorum.
(bkz: bülent ersoy)
sen bunları askerde söyle askerde. damacana niyetine seni bi siksinler. feminen feminen konuşmayın amk.
(bkz: antropoloji)

insan bilimidir. çok geniş perspektifte bakar olaylara. bu bilime göre dünyada yapılan en iğrenç eylemden tutun en yararlı şeylere kadar hepsi insanın elinden çıkmıştır. başka kimin elinden çıkacaktı dümbük dediğinizi duyar gibiyim. burada kastedilen şey insanlar ne yapıyorsa yine bunun sorumluluğu tüm insanlara aittir. evet einsteinin buluşlarıyla insan olarak övünebiliriz ancak führerin katliamından da yine bir insan olarak utanmamız gerekir.

Yani kısaca bu hepimizin ayıbı. Beni ilgilendirmez diye köşeye çekilmek sana kalmış.
pipisini sadece isemek, aklini cinsel fantaziler kurmak icin kullanan erkeklerin dusuncesi.

fakat su var ki bazen ki burada bu duruma dikkat cekilmekte insandan cok hayvan olan erkeklerin hayvanlara ve kadinlara yaptiklari nedeniyle ciddi bir kin nefret ofke hissetmekteyim.

simdi sizlere link verebilecek durumda degilim ama adanadaydi karisina verdigi parayla karisi 1 tl lik cikolata aldi diye dovmus karisini. agir serefsizlik. kadin erkeklerin istedigi zaman dovup istedigi zaman sevisebilecegi bir yaratik hic degil. hayvanlar dedim samsundu sanirim domuzu oldurduler. ulan birakin hayvani ya.

boyle ruh hastalari var fakat onlarin bu yaptigi yuzunden ben utanmam. bela okurum. allah ayni belayi bu zalimlerede nasip etsin insallah derim.

peki su 14 subat ve sevgililik sacmaligina ne demeli ?!

islamda sevgili edinmek zinaya yaklasmaktir ve buyuk gunahtir hayasizliktir. cok cirkin bir yol oldugu yuce allah tarafindan bildirilmistir. toplumda zina yapip bekaretini kaybetmis rezil kimseler varsa sebebi budur ve bu durumun yegane sebebi kizlardir. kiz hayir dedikten sonra olmasinin imkani yooook.

simdi bu surtukler zina yapti sevgili yapti diye ben mi utanacagim ?! siktigi orospunun resim ve videosunu internete verince bir sikici ben mi utanacagim ? yada erkegi mi suclayacagim ?

asla...

benim yapacagim sey yuceler yucesi rabbimden "allahim benim ve kardeslerimin iffetini koru, iffetli sekilde yasayip iffetli sekilde olebilmeyi, yuce huzuruna iffetli cikabilmeyi bizlere nasip et." demekten ibaret olacaktir.

baskasi yerine utanmayin. siz utanilacak hale dusmeyin utanilacak is yapmayin yeter.
Girilen her entrynin kız düşürmek için olduğunu sananların açığa çıktığı başlıklardan biridir. Böyle düşünenleri eleştirirsin anlarım ancak bu tür şeylerle prim yapıp kız kaldırmayı düşündüğümü düşünüp bunu bir de utanmadan dile getirenler daha acınasıdır.

dervişin fikri neyse zikri de odur.
bizlere gerçekten ama gerçekten orospu çocuklarını göstermiş beyanat. sizin gibi sikik ciddiyetsiz piçler yüzünden bu ülkenin amına koyuldu lan. azıcık beyin toplayın sağdan soldan gerizekalı andavallar.

bahane falan olmayan beyanattır. erkeklikten değil insanlığımdan utanıyorum böyle bi dünyada.
Utanma kardeşim. O orospu çocuklarıyla mücadele et. Dünyanın hala yaşanılabilir olduğunu, düzgün insanlarında var olduğunu kanıtla bize.
Sen doğru ol yeter.
sürekli ikinci planda kalıyoruz kadınlar ultra mini giyip erkeklerin ilgisini çeken yerleri sergiliyor bakınca biz suçlu oluyoruz ne yapalım ılık mıyız biz giyme her erkeğin hormonları var bir kere bile olsa bakmayan erkek işlevsizdir zaten.
kestir ve kurtul.