bugün

Barzo olmayan, aksine romantikligini kirk yilda bir al basindan kalsin gibi yapmayan disa vuran ve hep yasayan erkek modeli. Nadir bulunur kendilerinden sayet bana pek bulunur cinsten gelmedi. Boylesini bul op basina koy.
Basligi acan kutuk eve gidip 31 cekerken etrafinda bir ton kiz olan insandir. Cunku duyguludur, hissetmeyi bilir, gerekirse aglar bile ve bundanda utanmaz. Cunku bilirki insani KUTUK ten ayiran hisleridir, duygularidir.
barzo değil barzoş.
romantik komedinin en tırt film türlerinden biri, belki de birincisi olduğunu kavrayamamıştır.
Taktik kapmak veya içteki odunu bir nevi ateşe vermek maksadıyla izleyen erkek. Yalnız paradox noktası olarak kızların bu filmlerde oynayan erkekleri taparcasına sevmesi facebookta kuşe kuşe kağıtlarda resimlerini paylaşmalarına rağmen gerçek hayatta önüne çıkan fırsatlara çılgın karakterlere (bkz: ben)yer vermemesi *
barzo bile ona fazladır,ibnedir ibne,erkek adam ağlamaz!

edit:tepki gösteren entrylerin duygusallığı cinsel ilişkiye kadar kullanan tiplerden geldiği ne kadarda sırıtıyor.biz böyle olduğumuz için çavuş tokatlıyorsak mutluyuz.:)

edit2 : kızı arayıp terslediğim için özür diledim amk :D
ne barzo nede ibnedir. normal bir erkek evladıdır. ona buna ibne diyenler ise kimseyle iletişim kuramayan sabah akşam çavuş tokatlayan abazalardır.
(bkz: barzo)
(bkz: romantik komedi)
erkekleri insan dışı bir varlık olarak gören dingilin düşüncesi.
eleştiren erkeklerin kulandıkları cümlelerle ne kadar çağdaş olduklarını gösteren başlık.
sevgilisi olan erkektir.
şaşırmamak gerekir.