1. 1.
  Mizaç olarak olanları olduğu gibi, direk kukuyu aldırıp sapı taktıranlar da mevcut. Gündemin en popüler konusu olmayı başaran bir konu son olayla birlikte.

  33 Yaşındaki bir öğretmen

  http://yasam.bugun.com.tr...ek-oldu-65862-haberi.aspx

  işte bu haber bomba taa 1968 yılından...

  http://www.gecmisgazete.c...bir_hanim&icerik=7121

  Bir tane daha... daha daha

  http://www.dha.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=324795

  Bu örnekler önemli değil bunlar sonuçta sıradan insanlar. Nil Erkoçlar gibi azda olsa ünlü değiller.

  Ancak iş yumurtalıkları aldırmayla bitmiyor. Bu olayın ardından asıl 2 operasyon daha yapılıyor. Kol veya bacaktan alınan et-kemik ile yarrak yapılıyor. * ancak bu yarrakın * işleyebilir hale gelmesi için yani kullanılabilmesi için "gerek işeme gerek cinsel birleşim" bunu da mutluluk çıbığı takarak yapıyorlarmış. 2008 yılındaki bir habere göre maliyeti tam tamına 4 milyon euro imiş. arada 5 yıl var biz buna kabaca 5 milyon euro diyelim.

  Nil erkoçlar olayının da nasıl patladığı aslında böyle daha bir anlam kazanıyor. 5 milyon euro yu yani 10.000.000 türk lirasını bulmak kolay değil... Gerçek bir erkek olamasa da azıcık ucundan erkek olmak için bu son 2 ameliyatı da tamamlamak istiyor kanımca. Yoksa inzivaya çekilir mutlu mesut yaşardı pipisiyle öyle değil mi?

  Piyasadaki en sağlam troll olan erol köse'yi seçerek doğru bir karar vermiş. Aynı gün patladı haber ailesi yalandan bir atarlandı falan dahada ilgi çekti sonra ver elini röportajlar, film teklifleri falanlar filanlar...
  1 -1 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  Kendinden vazgeçmektir. Kötüdür.
  1 ... miss incognito
 3. 3.
  korkuyorum altan ya herkes erkek olursa.
  ... rip 1923 2017
 4. 4.
  Saftır. Zira burda rekabet fazla. Gökhan ile hakanın takımı gibi bura. Kız olsan sülalen Raad.
  ... starvingstar