1. 41.
    herkes ne güzel sallamış ya yok özgüvensizlikten yok güven eksikliğinden dolayı falan.
    arkadaşım insan birine güvenmedikten sonra niye evlensin ?
    arkadaşım insan kendine güvenemedikten sonra niye evlilik olayına girişsin ?

bu başlığa daha önceden yazdım ama sıkılmıyorsunuz ki bik bik bik ötmekten! bi yazılanları okuyun amk.
    evlilikte bir sorun olsa hemen o kadına omuz olacak şerefsiz köpekler piyasada ne kadar çok bir bilseniz. kadın duygusal varlıktır hata yapabilir fakat konu bu değil.
    konu ne biliyor musunuz ?
    ben evli bir kadına yan gözle bakamam diyecek erkeklerin neslinin tükenmesi. o evli kadın fantezisi için şişman bir boka benzemeyen türbanlı kadınların bile ardından koşar adım gitmeleri.
    sarkıntılık yapmaları, sözlü tacizde bulunmaları vs. evet gördüm bunları ve ben de istemem.
    siz de hayal mastürbasyonu yapın yok kendi parasını kazanmasını yediremiyorsunuz falan filan.
    istediği bir iş kurayım kendisine tüm mal mülk gelir kendisine ait olsun ama yanında sadece kadınlar çalışsın. ben bunu isterim saygın bir iş kadını olmasını ve yanında potansiyel bir eli sikinde gezen tipin olmamasını.
    ... samanyolundakisaman
  2. 42.
    iş yerindeki evli kadınların erkek görünce ''uff şu yakışıklılığa bak maşallah ihihihi'' şeklinde konuşmalarına denk gelmiştir. böyle bir ortamda çalışacağına evinde oturup yemeğini yapsın daha iyi, daha bunun sapığı var. ruh hastası var. olmaz yani imkanı yok.
    ... tanerbey
  3. 43.
    iki küçük çocuğuma ondan daha iyi annelik yapacak birisi olmadığı için.

Çalışan, çalışmayan, çalışmak zorunda olan, çocuğu olmadığı halde çalışmayan, vs her türlü yaşam tarzını benimsemiş olana saygım sonsuz. Benim altını çizmek istediğim tek bir husus var o da dünyaya getirdiğiniz bebeğin anne ihtiyacı. Ne kadar nezih, ne kadar iyi insanlar etrafında pervane olsa da, o bebeğin annesi ile büyümesi en doğal hakkı.

Ben eşime şahsen dedim; "çocuklarımızın karakteri oturana kadar (ki bu bence en az 7-8 yaşını bulur) çalışmanı istemiyorum. Büyüsünler, iyi bir iş bulursan çalışmaya devam edebilirsin."
    1 ... cokzararli
  4. 44.
    her an bir avcının avı olabilmese sebebiyle olduğunu düşünüyorum.
    ... mumininbahcesi
  5. 45.
    çalışsın kıymet bilsin. çalışmasa akşama kadar gri eşorfman kadın dizisi seyreder paranın kıymetini nasıl kazanıldığını bilmez harcar.

çalışmayan asalak tiplerle hayatta işim olmaz evlenmem kerizmiyim. bu devirde geçim zor. birde evlenirken illede bu olsun illede şu olsun eee borçlar bana kaçacak.
    1 ... minmimeranim