1. 1.
    kıskanç olabilir.
    1 ... selvi boylum 06 85
  2. 2.
    kıskanıyorum ve ihtiyacım yok bu nedenle çalıştırmıyorum.
    4 -3 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  3. 3.
    rahat etsin diye tabi ki.
    ayrıca ona kıskançlık değil gavat olmamak deniyor.

uzun bir özel sektör tecrübesi yaşadım.
    neredeyse tüm kadınların götüne bakılıp " uf şunu ne sikerim ama " muhabbeti çevriliyordu.
    bu muhabbetlerin çevrilmesine izin vermeye de niyetim yok.

bu yüzden çok param olmadan evlenmeyi düşünmüyorum.
    olmazsa da asla evlenmem.

zira öbür türlü katil olurum.
    1 -6 ... mavi gozlu kizlari severim
  4. 4.
    Genelde iktidarsız, dini telkinlerle büyümüş, güvensiz köylü tipler içine düştükleri ya avradımı sikerlerse sendromundan dolayı eşlerinin çalışmalarını istemezler.
    4 -3 ... selam ciceksu
  5. 5.
    karısı iki kuruş para kazanıp şımarmasın diyedir. evin düzeni bozulur sonra açık ve net.
    3 -4 ... public agent efsanesi
  6. 6.
    sözlükteki herkes troll mü acaba diye düşündüren entrylerin girildiği başlık.
    Şaka mısınız amk zihniyetlere bak.
    1 ... cekirdeklimandalina
  7. 7.
    Şüphesiz ki beyinsiz olduğu içindir. Bir elin nesi var, iki elin sesi var demişler. Şimdi şu devirde bir hane tek maaşla zor geçiniyor, hayat pahalı maalesef bilindiği gibi. kıskanıyorum, o kadar erkeğin içinde ne var benim karımın sonra benim param ikimize de yeter gibi söylemlerde bulunuyorlar. Vallahi saçmalık ki ne saçmalık anasını satıyım.

Senin eşin sıkıntılı biriyse çalışmadan da evden işini güzelce yürütür, hiçbir şey ona engel olamaz. Ama bin erkeğin içine de girse erkek gibi namusunu şerefini koruyan kadınlar var. Bence bu iş biraz karakter meselesi. Neyse, eşini çalıştırmak istemeyenler sürünsün ne diyeyim..
    21 -1 ... queenn of darkness
  8. 8.
    bir öğrenci olarak fabrikadan tutun çay ocağına kadar helal para için olmadık insanların ağız kokusunu çektim.
    maddi olarak belli bir düzeye ulaşmadan götümü siksinler evlenmem bu kadar büyük konuşuyorum.
    tüm samimiyetimle söylüyorum hiç şaşmadan kadınlara yapılan muameleyi ve sarkıntılıkları gördükten sonra kendi ayaklarımın üzerinde duracağım diye kafa ütüleyen bir kadınla evlenmem.
    otur evinde göt büyüt, dizini izle ne bileyim komşularını çağırıp bakın bu benim perdelerim de kısır ye olursa çocuklara bak ama tüm bunlar karşılığında sadece eve gelince bu anasını silktiğim hayatından huzur evrenine geçmek istiyorum. evet yorgun olmadığımda yemeği ben yapmak ev işlerinde ona yardım etmek de boynumun borcu sonuçta hayat eşi lan olur mu öyle göbeğini kaşıyıp akşam ne yemek var demek ?
    fazla uzattım bunun için herkesten özür dilerim ama istemiyorum çalışmasını.
    3 ... samanyolundakisaman
  9. 9.
    hangi saf o ben çalıştırırım valla banane.
    1 -1 ... ebu fesat
  10. 10.
    O klasik cevap yokmu ? Ona güveniyorum ama çevresine güvenmiyorum diyecek biri çıkmamış .
    ... stylebender