1. 1.
  ilişkilerde mutlaka bir taraf daha çok sever. ayrılık olduğunda daha çok seven taraf kadın yada erkek farketmez daha zor unutur. ama burada daha önemli bir nokta var. ilişkiden sonra yeni bir ilişkiye başlanıldığında gelen kişi eski sevgiliyi unutturabilir. yeni ilişkisinde daha mutlu olan taraf daha çabuk unutur diye düşünüyorum. erkeğin unutamadığı şeyler ayrıdır,kadınınkiler apayrıdır. daha çabuk unutan taraf daha çabuk mutluluğu yakalayan taraftır.
  1 ... antikaromantika
 2. 2.
  erkek.

  tespitin bu kadar neti daha ne olsun. *
  ... coban yildizi
 3. 3.
  erkek kolay unutur.kadınlar asla unutmaz hep içinde bir yerlerde taşır.belkı anılar acı duygular biraz olsun silinebilir ilk zamankı tazelıgını koruyamayabılır ama unutmaz.
  ... peperuda
 4. 4.
  genelde, kadın daha çabuk unutur. hatta, hiç tanımıyormuş kıvamına kadar getirebilir.* aslında cinsiyet ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum, tamamiyle kişilik ile ilgili.
  2 ... sif10
 5. 5.
  kadın unutur.

  zannederler.

  kadın; elinde, avucunda, yüreğinde, kıyısında, köşesinde neyi varsa belki elle tutulur mu diye tek tek gözden geçirir.
  tamir etmeğe uğraşır, dener, korur, kollar ama elindekilerin artık işe yaramadığını gördüğünde, ikna olduğunda koyar bir kenara gider ve arkasına bakmaz. yüreğiyle onaramadığına aklı bırak der çünkü.

  siz hemen unuttu zannedersiniz. unutmaya başladığından haberiniz olmadan.
  1 ... duygusalwampir
 6. 6.
  kadın unutmaz, sadece anılarını eskitir.
  2 ... lostlands
 7. 7.
  --spoiler--
  unuttum demek bile hatırlamaktır
  --spoiler--
  2 ... butarzdabenim
 8. 8.
  kadın unutur. uzunu bile iki ay sürer. bir tarafın çabuk unutması çok sevmekle alakalı değildir. ilişkideki süreçte ayrılmaya götüren sebeplerdir. ör: kıskançlık, güvensizlik.
  ... shakti
 9. 9.
  erkekler erkek unutmaz der, kadınlar kadın unutmaz der.

  ama öyle değildir.

  kadın(!) terk edilince içer, küfreder, ağlar, içer, sitem eder, bunalır, felsefenin dibine vurur, içer, küfreder, ağlar, yüzü gülmez uzuun zaman boyunca. acısı geçtikten sonra bile üzülür.
  1 ... worldisblack
 10. 10.
  erkek...

  xy kromozomuna sahip olması,testosteron ve dht gibi androjenlere sahip olması,farklı bir beyne sahip olması gibi nedenlerden ötürü erkek çok daha kolay unutur..
  ... hazreti muz