1. 1.
    erkekler de utanmadan prezervatif aliyor mesela. ne ayıp. kızlar da regl olmayiversin dimi.
    10 -2 ... duamia
  2. 2.
    Özel durumunu utanmadan belirtmiş olan ahlaksız bir kızdır.herhalde özel durumu bittikten sonra kasiyer hakkında plan yapmaktadır.rezil.
    4 -8 ... woodcutter
  3. 3.
    anne ve babasını sevenlerin mal olduğu gerçeği
    -2 ... tifobakteri
  4. 4.
    Erkek de kasiyer olmayıversin o zaman.
    12 -4 ... sicacikbikahve
  5. 5.
    rezil utanmazın tekidir. aynen.
    3 -3 ... president memduh
  6. 5.
    erkek kasiyerden utanarak ped aldığım aldığım için dahil olmadığım grup. utanıyorum gözlerini dikmesinden etraftaki erkeklerin çok ayıp bisey yaparken beni görmüş gibi bakışlarini kaçırmasindan utanıyorum.
    1 -1 ... 4kafaliejderha
  7. 6.
    dün almanya´ya da önümdeki kadının yaptığıdır. bi osmanlı tokadı çaktım, n´apıyosun bre iki erkeğin arasında ped falan alıyosun, dedim...

şimdi nezaretteyim. 2 gün sonra çıkıcam.
    3 -1 ... paganviodio
  8. 7.
    ülkemiz olan yobazistanda ayıp olarak görülen ve eylemi gerçekleştiren dişinin taşlanarak öldürülmesini gerektiren eylemdir.(!)
    2 -1 ... nagam
  9. 8.
    Asıl o kadının utanmasına sebep oluyorsa onu almak toplum olarak bizim utanmamız gereken eylemdir. aldığının adı "hijyenik ped" olup sırf her ay başında istemeye istemeye onu almak zorunda olduğu için sorun bakalım o memnun muymuş? Ayrıca utanan kadında değil de onun utanmasına sebep olan kasiyerin bakışlarına bşr şeyler yapmak gerekir.
    1 ... alonedevil2
  10. 9.
    sanki annen almıyor .
    2 -2 ... tiamat