bugün

algılama özürlü erkektir.
çokta lazım olmayan sevgili türüdür.Keza anlamadan ve dinlemeden noksan ve yoksun olmaları söz konusu olabilir.
erkekten kızlara dost olmaz diye düşünen erkektir. kendine göre de haklıdır.
Tamamen haklıdır. olupta boyunun ölçüsünü almak istemiyordur. (bkz: Yeni nesil kızlar özgür beyler)
aşırı kıskanç ve korumacı ruhludur. kısmen haklıdır aslında ama abartmamak gerekir.

(bkz: ateşle barut yanyana durmaz)
meriçlerden haz etmeyen erkekdir.
"erkekle kadın arkadaş olamaz. araya şeytan girer" diyen erkektir. kimisi yine böyle düşüsnede o kızla sevgili olur. söylediklerinde de haklı çıkar zaman geçtikçe. kız, sevgilisinin yüzüne bakamayacak hale gelir.
'dostlar dostlarla dost kalamazlar' sözünü idirak etmiş bilinçli erkektir.
haklı olan erkektir. zira sevgili olursa, 7/24 sevgilisiyle arasına bir lavuğun gireceğinin farkındadır.
+ merve yarın sinemaya gidelim mi ?
- aşkım gelemem. yarın sedatla gezmeye gitcez.
+ tamam. pazartesi gidelim o zaman ?
- aşkım olmaz ya. pazartesi sedatla şehir dışında dağ evine mangal yapmaya gitcem.
+ salı ?
- aşkım salıda olmaz. bizde az önce tam sedatla salı gününü planlıyoduk.
+ s.kerim sedatı da senide lan . ayrılıyoruz.
akıllı modelleri önce sevgili olacağı kızın kankasıyla kanka olur.sonrada kankasına kankasını ayarlatır.
abartan erkektir. bir kızın erkek kankası ol-a-maz orası doğrudur ama bu nedenden sevgili olmamak aptallıktır.
evde kalmayı kendine ilke edinmiş bekar ve sultan erkektir.
sevgili olması gerekir. geçen zaman içerisinde kızı kankasından uzaklaştıracak yeteneğe sahip olmayı bilmelidir. yapması gereken şey kızın aklına öyle bir yer etmektir ki 7/24 kendisini düşünmesini sağlayıp , kendi düşüncelerini kızın beynine yerleştirebilir.

(bkz: ben yaptım işe yarıyor)
bu zamana kadar sevgili olmadıklarını zaten isteselerdi bu zamana kadar o işi çoktan halledebileceklerini anlayamayan erkektir.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
bahsi geçen kızın "kankası" 4 aylıksa ve bu kız, erkekten 4 yıldır tanıdığı insanlarla görüşmemesini istiyorsa, haklı erkektir.

(bkz: ben bugün bunu yaşadım)
erkekten kanka olamayacağını kendilerinden bilen erkeklerdir bunlar. haklıdırlar. bir kızın erkek kankası olmaz kardeşim. o erkek sonradan işin cılkını çıkartır.*
o benim kardeşim gibi bir tamlama duyuyorum liseli ergenlerden. Ama poposuna ilk bakan da yine bu kardeşlerimiz. ferdi ve şükerası.
Aslında kızların kızlarla olan dostluklarından korkması gerektiğini bilmeyen erkektir. O kızların dostlukları kadar tehlikelisi yok abi ayakta uyuturlar adamı. Sevgilisinin erkeklerle kanka olması daha iyi.
anlamak için 2 defa okuduğum başlıktır.
Normal bi arkadasligi anlarim ama kanka olmasi olmaz aga.
Kiz dedigin biraz mesafeli olmali.
Sevgili olduktan sonra olduysa Eğer bırakın gitsin. Sizi onemsese zaten öyle yapmaz. Ancak sizden önce varsa anlayışlı olun ve Onun da anlayışlı olmasını isteyin. Ayrıca mutlaka o kankayla arkadaş olun. Siz üstüne gittikçe onlar daha da yakinlasir arkanızdan konuşur Çünkü.
Olması gerekendir.
Siz sosyal bir insan olmanıza rağmen kızın tanıdığı erkek sayısı sizin tanıdığınızdan fazla olabilir.

Bir yerden sonra can sıkar.
Siz bile hemcins arkadaşlarınız ile mesafeliyken, o çok daha yakın bir konumda bulunabilir.

Ayrıca şu da var.
Kanka ayağı göt ayağı..

Sadece onun arkadaşlarının suistimal etmesi olarak düşünmeyin iyi niyeti.
Onun da kimi zaman bu duruma bizzat izin vermesi, bu suistimali bilfiil ve hatta alenen istemesi ihtimalini de gözardı etmeyin.

Velhasıl illa ki arkadaşı olacak.
Ama mesai veya ders saatlerini aşmadan, mesafeli.
Buna kimse zaten karışamaz. Ama samimiyet derecesine kusura bakma sevgili ise laf edilir.

Öyle dostum, dostluktan öte flörtü.. yok kankam..
Kankamla iş / ders çıkışı baş başa kafeye eve diyecek birisini bence hayatınıza almayın.
Sıkıntı olmasa bile iç sıkıntı yaratır.
Kanka ayağına kıza çaktığını bilir.
güncel Önemli Başlıklar