1. 1.
    gecenin bir yarısı veya sabahın körü (bu saatler) hiçbir bilmemkim evladının sizi aramayacağını bilerek, telefonu seslide unutuverip uyumaya çalışıyorsunuz ve erkek kankanız arıyor. ne alaka ya diye meşgule atıldıktan sonra ısrarla birkaç defa daha arıyor.

acil bir şeyse diye telefon açılıyor, sarhoş bir arkadaş ben seni çok arzuluyordum itiraf edeyim mi diyor, telefon sakince kapatılıyor, çocuk akla gelen yerlerden engelleniyor ve uyku bekleniyor.

erkeklerin bu kanka ayağı bi bitmiyor.
    7 -7 ... fall love the white rabbit
  2. 2.
    Doğaldır, bunun üzerine bu kadar zırıldanmamak gerektir. iş o ki düzgünce söylesindir.

Yedek oyuncu futbol oynamak isteyince kızan teknik direktör hezeyanıdır.
    6 ... arteriaradialis
  3. 3.
    erkegi kanka olarak goren (gercekte yedege koyan-net olmayan) de karsisindaki kadina kanka gozuyle bakan da net ama net gerizekalidir. evet.
    4 -2 ... arxaggelou
  4. 4.
    boşuna mı demiş eskiler ateşle barut yan yana durmaz diye. bak boş anına gelince ne güzel ötmüş mal. *

şaşırmadığım olay. karşı cinslerin kankalığına pek inanmam *
    4 -1 ... tuiran kouma
  5. 5.
    bö ile bir durumda hanım kız dişisinin azıcık ucundan da olsa vermesi gerekir, zira kankalar arasında bö ile şeylerin lafı olmaz.
    -1 ... nesgayfe
  6. 6.
    Erkekle kızdan kanka olmaz.
    6 -3 ... alfa bey
  7. 7.
    Kaçınılmaz sondur.
    Muhabbet illaki oraya bağlanır bir şekilde.
    ... kavunlu dondurma
  8. 8.
    Daha da beteri için ;

(bkz: erkek kankanın sizinle evlenmek istemesi)
    ... sufferinq
  9. 9.
    hikaye şahaneymiş, olur da filmi çekilirse mutlaka izlemek isterim.

neyse;

ya bebeksi bir naifliğiniz olduğunu(-ki hiç zannetmiyorum) ya da istemem yan cebime koycu bir anasının gözü olduğunuzu gösterir.

çünkü erkek iflah olmaz bir meriç değilse illa ki belli eder.
    1 ... lucius vorenuss
  10. 10.
    O yüzden erkek arkadaşı olmayan hatun tercih ediyorum kafam rahat oluyor.
    2 ... potansiyel amele 2