1. 1.
    insanın içini bir tuhaf eden durumdur. Erkek kankanın haberi olmadan kıza açılmak gerekiyordur.

Bir sefer bunu denedim. Kızla 2 kere seviştik. 3. Kez istedim. Kız vicdan azabı duyuyorum dedi ve sevişmedi benimle bir daha.
    -1 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    olabilen durumdur fakat kankalık gereği yavşanmaz.
    kanka itina ile kötülenip ayrılması beklenir.
    ... ekonovich
  3. 3.
    net orospu cocuklugudur.
    1 ... beenfriendedbywhom
  4. 4.
    Sevsen bile kesinlikle böyle bir şerefsizlik asla affedilemez. Mesafeyi uzak tut ve aynı ortamda bulunmaktan vazgeç olurdu kararım.
    2 ... kale3112
  5. 5.
    bir insanın zafını kullanıp kendi çıkarlarına kullanmak karaktersizliktir.

belki o kız o aralar ilgiye açtı ve bir karaktersiz iki iltifat ile kandırdı.

küstah bir şekilde 3. sünü de istemiş... kız artık ilgiye doyunca vicdan azabı çekmiş.

bak arkadaş kız adamı seviyor ve sen fırsatçı bir parazitsin. kızın boş anını kullanmışsın.

cidden adam olun ve sevgilisi olmayan kızlara yönelin.
    -1 ... uzay muhtari
  6. 6.
    Benzer bir hikaye;
    hoşlandığım bir bey vardı. Konuşuyorduk da. Liseden beri arkadaşım olan insan da biliyordu bu durumu. Neyse muhabbeti bitirmek zorunda kaldım ki hoşlanıyordum yani hala. Hala hoşlandığımı bilen bu canım arkadaşım bana ayarlasana dedi lan. Bakın yıllar önceki olay ama hala sinirlenebiliyorum. Birincisi seviyesiz bana ayarlasana ne demek o nasıl bir tabir. ikincisi ne çok hoşlandım kelimesi kullandım ben. Üçüncüsü bok kafalı lise arkadaşı. Dördüncüsü yavşaaaak.
    4 ... haramsavar kadin