bugün

içimizde yırtık dondan çıkıp inkar edenler olacaktır ama bu gerçeği değiştirmez. kadın bacaklarını araladığında erkek; kedinin ciğer karşısındaki pozisyonuna geçer kadın o anda her dediğini yaptırır. bu yüzdendir akıllı kadınlar istedikleri eşya veya giysi her ne boksa bunu yatakta fiş ile prizin birleşmesinden önce söylerler. ve herifçioğlu bunu mecbur kabul etmek zorundadır yoksa o kalkmış armut sapı gibi sikini avuçlayıp uyumak zorunda kalacaktır.

dua edin böyle şeytan eşiniz olmasın yoksa yarra yersininiz benden demesi.
görsel
güldürürken düşündürmeyen kişi beyanı.
kimsenin itiraz edemeyeceği bir beyan.

bir kadın bir erkeği köpek gibi elinde döndürebilir.

teşekkürler.
(bkz: kadın erkeğin kölesidir) yanlış bilgilendirmeyelim lütfen.
(bkz: sahibelik)
yetersiz bünyelerin köleliğinden tüm erkekleri sorumlu tutmak saçmalıktır. Bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır. Bir kadın ancak benimkini elinde döndürebilir. Herkes konumunu ve haddini bilecek, saygı ve sevgi çerçevesinde bağ kuracak.

liselilere 50 lira verelim de seks kölesi tutalım.
Malesef öyle, erkek gider 12-14saat calışır , sonra paranın hepsini kadına yada coğunu kadına verir. Kadının calışma zorunlugu var mı?hayır. Tabi calışabilir. Ama calışmayan erkege serseri, tembel felan denir. Sonra kadının günümüzde camaşır makinesi, bulaşık makinesi, süpürge makinesi, yemekleri daha hızlı yapan mikro dalga aleti, mikseri felan var yani ev işlerin yarısından cogunu yapan ev aletleri var.hatta yemek yapmasada yumurtalı sucukla mutlu olan erkek var(ki bazı erkekler yemegi bile kendi yapmak ister, onları yazmadım daha). Bu durumda kim kimin kölesi?
am bağımlısı kimselerce uydurulmuş hede.
kölesidir tabii yersen?
karşılıklı hoşgörü şarttır. kölelik bahane.
Konu yataksa desteklediğim tespittir. Kadını yatakta memnun edip kölesi olan erkek akıllı erkektir.
Töbe de kız.
Olur tabi.
(bkz: tabi ki öyle ne sandın)
bana göre doğru bir önermedir. ben seve seve bir erkeğin kölesi olacağıma kadının kölesi olmayı tercih ederim. illa ortada bir kölelik olacaksa. bdsm dünyasıyla da ilgili birisi olarak burada atıp tutanlara nazaran nice üst düzey yöneticinin kadınlara köle olabilmek için binlerce lira döktüğünü bu gözler canlı canlı gördü. o yüzden buralarda şova kalkmaya gerek yok.
Ne meraklıymıssınız kölelik düzenine.kimse kimsenin kölesi değil,olmamalı da.
Yani, bencede bir erkek karısına aşık, bağlı ve sadakatlı olmalıdır. Onu kimseye muhtaç etmemek için gece gündüz çalışmalıdır. Evet kölesi olmalıdır lakin şu şartlarla;

Kölesi olunacak kadın sadece kocasına aşık olmalı, ondan önce kimseyle birşey paylasmamış olmalı. Sadece eşinde gözü olmalı.

Varsa böyle bir kadın bence köle olunmayı hakediyor.

Lâkin aşkı, cinselliği kocasından önce yaşamış, mantık evliliğiyle kocasının cüzdanı ile nıkahlanmış, kosasından önce kimlerin yatağından ve elinden geçtiği belli olmayan, erkeğin ailesini bile kabul etmeyen karı için ise yaptığın düğüne yazık, yedirdiğin ekmeğe, sevdiğin kalbe yazık. Böyle kadınlara köle olmaya heveslıler varsa yatağında boynuzlanmayı göze alsın. Anne babasına huzur evinden yer ayırtsın.

Dinsiz bir ergenin kadın hakkındaki tecrübesi sadece zina dir.
erkek kadınının kölesidir şeklinde düzeltilmesi gereken hede. ziraz erkek olan adam olan kadınının gözünün içine bakar bir isteği var mı diye. onu her zaman düşünür bunun aksini düşünenede ağır ılıktır.
Gunumuz bayanlarinin dusuncesidir. Fakat ben katilmiyorum. Ne kadin erkegin ne de erkek kadinin kolesi degildir. Seviyorsan eger deger vereceksin kendine kole etmeyeceksin.
kadın bu dünyanın yaratıcısı, tanrıçası olduğuna göre doğru önermedir. Kadın tanrıdır erkek kuldur.
Daha doğrusu erkekler vajinanın kölesidir. Yazlıklar olsun durumudur.
Kölelik cinsiyet' değil ruh' meselesidir.