1. 1.
    ilişki içerisinde olmak, ufak tefek mutluluklar dışında tüketmekten başka bir şey değildir. bu gibi gereksiz durumlara hayatımda yer vermek istemiyorum uzun süredir. tam bu yüzden karşı cinslerin sonsuza arkadaş olabileceğine inanmak istiyorum. tek istediğim bir arkadaş.
    ... dillinger
  2. 2.
    Karşınızdakini hemcinsiniz gibi görmedikten sonra ateşle barut ilişkisi gibidir. Her an patlayabilir. Bu yüzden naabıyoruz, erkeklerle erkek gibi kaba, kızlarla da kız gibi ayollu konuşuyoruz. Benim taktığım bu şekilde. Hadi bilin bakalım erkek miyim kız mı, haha.
    -2 ... serpil silahliperi
  3. 3.
    Yeri geldiğinde kız kıza olan arkadaşlığının yerini oldukça sağlam tutan bir arkadaşlıktır, yok öyle olmaz bilmem ne demeyin arkadaşım. Bir çok erkek arkadaşım var sayılı olanları dostdur bende ama bazen öyle bir şey ki kız arkadaşlarına ağlayamadığını erkek arkadaşlarının dizinde ağlarken buluyor insan kendini. Bunun yanı sıra eğlenceli kısımlarına gelicek olursak beraber kız-erkek kesiyor yorum yapıyoruz.Ama benim asıl çok istediğim bir şey gay arkadaşımın olması, nolur allahım nasip et. Ne gıybetler edilir var ya, öfff yani...
    -1 ... neverwantanyhopetofuckingworld
  4. 4.
    Belli bir eşikten sonra sınır kalmayan arkadaşlıktır.
    2 ... cicekli siirler bayim
  5. 5.
    Bu ikili arasındaki ilişkinin çocuk yapmak dışında olması gerekmiyor,.o sebeple çok gereksiz.

Arkadaşlık adı altında; kızın, erkeğe bir gün beni silkebilirsin umudu vererek sömürmesi de hiç hoş değil. Bugün, kızların yaptığı şey esasında bu.

Kimse memesi ile çükünü evden çıkarken dolaba kaldırmıyor.
    -2 ... sapnu puas