bugün

Siha gidip badeletsin AMK.
Siha gidip badeletsin AMK.
basur olup bir genel cerraha gidin. domalıp götünüzü parmaklatmak kolay oluyomu görürsünüz. jinekoloğun cinsiyeti değil mesele, hangi kadın içine kamera vs sokulmasından hoşlanır?
Yıl olmuş 2020.Adamlar yeni gezegenler peşindeyken biz bekaretten,evlilikten boş beleş işlerden bahsedelim.
Göndermeyen erkek vardır.
Kadın gider.
O gelişmiş bir varlık.
O kadar gelişmişse niye erkek sözü dinliyor diyeceksiniz..
Dinlemiyor ki zaten.

(bkz: swh)
uçarak giderim. göstermeyi severım.
jinekoloğum erkek ve doktor seçiminde mesleki başarı önemli. ulaşmak için uğraştığım bi doktor. düzenli olarak gittiğiniz doktoru seçmek hakkınız istediğinize göre tercih edebilirsiniz fakat acil bi durumda ( hayati bi durum söz konusu olduğunda) eşime, bana illa bi kadın doktor bakacak diye diretmek normal değil.
hemen her gün bakirelik şöyledir bakirelik böyledir başlıklarının açıldığı, gelişmişlik oranında türkiye ortalamasının nispeten üstünde kişilerin barındığı sözlük ortamı baz alındığında, doğrusunu yapan kadındır.
Zira gitse, ertesi gün hakkında "kesin yalatmıştır" bakınızı vermeyen yazarı sözlük kahvesine almazlar.
Size ne ulan? Herkesin Kendi tercihi.

Çok meraklıysanız karılarınızı özellikle erkek jinekolaoğa götürürsünüz.

Bu kadar basit...
Mel adamın da dediği gibi mantarlı, hastalıklı, çürük yumurta gibi kokan, içi irin dolmuş kukusuna çok anlam yükleyen ve doktorları da sapık yerine koyan kadın olabilir.

Veyahut avret yerini bir erkeğin görmesinden oldukça utanıyor olabilir.

Şahsen ben de cinsel organımı bir rahatsızlık durumunda bir kadın hekime göstermekten elbette çekinirim. Tercih hakkım olsa erkek doktoru tercih ederim. Ama sonunda ölüm yok. Çok da dert etmezdim. illa erkek olsun diye diretmem yani.

Bir kere popomu kadın doktora açmıştım. Öyle utanmıştım ki. Dünya başıma yıkılmıştı. Aslında utanılacak bir şey yok.
Sanki lezbiyen jinekolog yok.
Mecbur olunmadığı taktirde tercih edilmemesi gayet doğal bir durumdur. 2 doktor varsa ve kadın erkeği tercih etmiyorsa bunu neresi garip ki ?
kime isterse gider ey özgürlük...
cahillik değildir ağdaya gidince kadın ağdacıdan bile utanan bn doktor da olsa cinsiyetinden ötürü utanırım erkek doktordan ki çevremce geniş etiketi yapıştırılmış bir insanımdır.
kendini rahat hissetmeme durumudur. beynini eşşek sikesiceler de cahillik der durur.
Sorun erkek jinekologda değil bende diyen kadındır. Utanmıştır sadece. Bu doğal bir durumdur utanıyor diye modern değil mi yani?
Sirada bekleyen iki bayan varken alımlı ve güzel bir bayanı bacaklarına baktiktan sonra randevu saatinden önce alındığını gördükten sonra fikirlerimi sorgulamam neden olan türk kadını psikolojisidir. Böyle asistanlar doktor olacaksa ben bayan olmak istemiyorum.
Not:Kendi doktorum erkektir ve tecrübeli bir insandır.Asistanlarına müdahale hakki tanımaz.
erkek jinekologun bir Cok kadın jinekologdan daha ılımlı, daha anlayisli davrandığı bilmeyen Kadinlardir. kadınların bu gereksiz utangacligini, çekingenliğini bildikleri icin inanılmaz naif davranırlar, bu kadar bastırılmış ve ayıp olduğu düsündürülmüs bir konuda kadınları rahatlatırlar.

Erkek jinekologa gitmeyi namussuzluk ve asalet yoksunlugu olarak görenlere cahil deyip hosgorulu olamayacağım, örümcek kafalı, bagnaz, gelisememis yaratiklardir.
kadın jinekolog olduğu sürece erkeğe gitmeyen türk kadınıdır.

yabancı kadınlar gibi ilgiye aç olmadıklarından dolayı da böyle olaylara girmezler.

allah türk erkeğinden razı olsun.
kokuşmuş vajinasına doktorların çok meraklı olduğunu düşünen zavallı kadındır. koca korkusudur veya cehalettir. bir kadın doğum doktorunun günde kaç tane vajina gördüğünden habersiz kadındır ayrıca. KEndisi onu cinsel obje olarak gördüğünden, doktoru da kendisi gibi sanır. cehalet...
tercih meselesi tabi ama şunları unutmayalım
1)doktor namahrem olmuyor, açın okuyun hadistir.
2)adamın işi o, cerrah yani,günaşırı nöbet falan tutuyor, gün boyu milletin şeyini görmenin özlemiyle yazmamış o bölümü .
3)kadın erkek ayrımı yapmayın, cogu ilçemizde sebil gibi doktor olmadığından kim deneyimli, işinin ehli ise ona gidin, can bu, yolda bulunmuyor.
Sağlığını gözardı edecek kadar gözü dönmüş kadındır.
Zira doktorlar da çok meraklıydıya onun kukusuna!
bağnaz olduğu düşünülmemesi gereken kadındır. yani insan utanıyor lan, ben de varikosel zımbırtısı için ultrason çektirecektim, bu aşamaya kadar testislerimi hep erkekler elledi ama ultrasonda testisimi bir kadın jelleyip, aleti üstünde gezdirmişti. çekindim lan, yani erkeğin yapmasını tercih ederdim sanki.
namus ile alakası yoktur. utangaç olması veya eşinden korkması muhtemeldir. lakin sağlık herşeyden önce gelir.
kadın jinekoloğa giderek, durumu sorun olmaktan çıkarabilecek türk kadınıdır.

tıpta ayıp yoktur fakat bazı insanların bu konuda hassasiyetleri olabilir. sana, bana soracak değil ya hangi jinekoloğa gideceğini. ne olursa olsun arkadaşım, rahatsız olabilir kadın. doktor sıfatıyla ne pislikler yapan insanlar var şu ülkede. ben bir erkek olarak, cinsiyet ayırt etmeksizin, direkt jinekologdan, ürologdan korkuyorum lan. alır koparır falan.