bugün

vardır böyleleri. kadın programları izelemekten keyif alan erkeğin az okur çizer varyasyonudur. gerçi her ikisinden de keyif alanları da es geçmemek lazım. bu versus zaten çift çeker sığırdır.

lan hadi ahmet altan' ı, elif şafak' ı bir nebze anlamış olalım da; hızını alamayıp kerime nadir okuyan kara sığır tanıdım ben. ne demeli şimdi buna? olum sen necisin, ne yer ne içersin? yazıklar olsun yazıklar.

edit: genç sığırlar rahatsız

not: ayrıca romantik komedi seven erkek modeline de kafam girsin.
geri kafalı bir insanın yaklaşımıdır, erkeklerde aşk romanı okuyamaz mı dedirttirir. sananedir.
cahil kalmak için yapmayacağınız iş yokturtur. ayı olacağınıza azıcık romantik olunuzdur.

edit: romantik komedi candır.
sığır olduğunu yanılıp düşünürsek, kadın programıyla aşk romanını bir tutandan daha iyi halde olan sığırdır.
yanlış ve kültürsüz önermedir. sonra kadınlar erkeklerden daha zeki deyince çemkiren sığırlarda vardır. bu sığırlar sırf aşk romanı okumadıkları ve okuyanı kınadıkları için sığırlaşmış ve erkeğin kadından daha aptal olduğu yargısının oluşmasını sağlamıştır. gündüz kuşağı yayınlanan programları sevmem izlemeyede vaktim yok lakin hiç bir program başlarken bu kadın programıdır uyarısı yoktur, pembe metrobüs olmadığı gibi böyle keskin çizgilerle kadın ve erkeği zevklere göre ayıran sığırımsı bir düşüncede olmamalıdır.
''dimi yani. erkek aşk romanı okumaz, kız okur, bilemedin en iyi ihtimalle kızlar ve ibneler okur. o da o ay pasif ise.'' gibi bir cevap verilip gerisine karışılmayacak boş cümledir.

japonlar yılda bilmem kaç kitap okuyor. uuuuu!

amerika'da sadece wc de okunan kitap sayısın bilmem kaç. aaaa!

türkiyede erkek sığırlar aşk kitabı okuyor. eeee?
güncel Önemli Başlıklar