bugün

ofsaytı bilen, elinde burn şişesi önünde patlamış mısırı, üstünde formasıyla maç izleyen kızdır. miss jackal'dır.
elinde burn şisesi olmayabilir ; işin şakası ideal bir kızdır. ufak da olsa yorum yapabiliyorsa bak sen muhabbete...
öpülesi, sevilesi, baş tacı edilesi kızdır. futbolla ilgili her kurala hakim yanlış bir pozisyonda hakeme küfür edebilecek kadar agresif ve maç sonunda kritik yapabilecek kadar erman toroğlu ruhlu kızdır.
iyi,güzel,hoş bişey yaptığını düşünen kızdır.farklı olduğunu falan düşünür.evet haklıdırda farklıdır.fakat kız gibi izlemek varken erkek gibi olmaya çalışması pekte çekici olmamakla birlikte,iticilik katar kendisine*.otursun hanım hanımcık izlesindir."ay topa kendi kalesine doğru vurdu bu,şimdi ofsayt mı oldu ne oldu?" desindir.saçmalasındır.öle daha tatlı olmaktadır zira.ha diyosa "işim olmaz benim tatlı falan olmucam ben,hacı nbr?,aga gel otur beraber izliyelim .mna koym".buyursun erkek gibi maç izlesin,kim tutar seni!
(bkz: benim o ben)

benim asıl anlamadığım kadınların neden futboldan hoşlanmadığı, ayakla yapılan tek spor bu, milyonlarca insan peşinde hiç mi merak etmiyorsunuz ne oluyor acaba diye?
küfürümü de ederim maçımıda izlerim, yenildiğimizde darmadağın olur, yenersek dünyanın en mutlu 25 milyon * kişisinden biri olurum *
Anne tarafından peh hoş karşılanmayan kızdır efendim.

Az azar işitmedim ortalığı ayağa kaldırma diye. *
gar dolabında etek olmayan, duvarında tarkan/bruce wills posteri yerine takımın resmi olan kızdır.
ofsaytı bilip futbolu çözdüğünü sanan kızdır.ona laf yetiştireyim derken maçı izleyemezsin. anlamayıp başka şeylerle ilgilenen kız daha iyidir kanımca.
güncel Önemli Başlıklar