bugün

*
muhtemelen en yakın arkadaşları hep erkek olmuş, rahat büyümüş kızdır..
+seni her gördüğümde midem bulanıyor..
-yürrü len bit boku..
(bkz: pipili fatma)
model olarak kız türünden ayrılması gereken tiptir..
ne olduğu belli olmayan kız modelidir. bu tarz kızlar genelde ne emmeye ne gömmeye gelir.
erkek fatma desen kendisine ne diyon lan sen:" benim şeyim mi var " diye tepki veren cinstendir ama lafa gelince de: " hoop ben senden daha delikanlıyım lan " diyecek tipten racon kesendir.
hangi nedenler sonucu olursa olsun antipatik olan kızdır.
hayatınızda görebileceğiniz en antipatik kızdır.

E: seni seviyorum aşkım.
K: tamam lan kes sordukmu, hadi bakalım yörüüüü at arabası yörüüü.
E: )(/&%+%&/(
- aşkım bir cuara* bağlasana.
+ tabi hayatım.
- aq şu zıkkımıda bırakamadım gitti öhhmfömek*.
+ ...
- şşş eve gidekte bir domal bana.
+ tamam fatmacım sen nasıl istersen.
**
eski türk filmlerinde olurdu böyle tipler.
(bkz: şöför nebahat)
mideye zarar.
bir de sigara içiyorsa karantinaya alma endikasyonudur.
imdat çağrısını uyandıran tiptir.Şüphesiz ki sevimsizdir.
bir çok çeşidi olan kızdır.
1. dereceden egkkm: abuk subuk küfürler eder, yapamayacağı şeyler sıkar*. aq ağzından eksik olmaz, halbüse ki herkesin bildiği üzere yapamayacağı bir şeydir. tarz olarak erkeksi giyinir.
2.dereceden egkkm: küfür eder ama b.k der, bsg der, öyle anayı bacıyı karıştırmaz, delikanlıdır. giyim olarak da pembiş renkleri tercih etmeden unisex bir tarz diyebiliriz.
3.dereceden egkkm: küfür yoktur. erkeklerle düzeyli konuşmasını bilir, fazla erkeksi tavrı da yoktur. bildiğin kızın kırıklaşmamış halidir. contiks konuşmaz, herkeslerce sevilir, sayılır.

bu kızların genel olarak sorunları bellidir: kendilerini kız gibi hissetmeme, erkekliğe yakın hissetme. o da neden olur? şundan olur, kızın göğüsleri normalden küçükse kısaca hatları kız gibi değilse, bunu kapatmak için önce bol tişörtler giyer, pantolonu düşürür belinden. böylece biraz daha erkeksi tavra giren kızımız kendini de öyle hissetmeye başlar ve tabii gelsin küfür gitsin küfür. bir de tam tersi ki buna acayip şaşırmıştım: vücut ölçüleri yaşıtlarına göre büyük olan kızlar da bunları saklamak için aynı yöntemi kullanıyorlarmış. ama ilerde vücutlarını keşfettikçe bunun normal hatta bir "allah vergisi" olduğunu kabul ediyorlarmış.
ahhh kızlar. bilirsin.. eee ben onları, onları seviyorum. seviyorum. ve nefret ediyorum anlıyor musun seviyorum ve nefret ediyorum.. hep öyle değil mi? ahh.
ziyadesiyle iticidir...
erkek gibi konuşan kız modeli+sigara içen kız modeli+yalan söyleyen kız modeli= kendini soğutan kız modeli.
değişik bir kız modelidir. nasıl isterse öyle olur, öyle konuşur. lakin, erkeklerin kendilerine benzeyen bir kızı aşağılamaları da; enteresan ve düşündürücü bir olaydır. hani yere göğe sığamazlar ya! e sen kızı aşağılarken aslında kendini aşağılıyorsun üstadım.
bildiğin boktur.kaçılması gerekir. bundan bir tane var iş yerimde. iş çıkışı arkadaşlarla bir yerlerde içmeye, sıçmaya gidecek olsan "abi" ve "kanka" modundan kuyruk olmaya çalışıp inceden inceye de birilerine yazmaya çalışmakta. güzel de değil üstelik hatta berbat. ve inanın hangi erkek görse muhabbeti kısa keser ben "işe dönmeliyim" der kaçar. bu kadar yapmacık duran, itici bir varlık yoktur yeryüzünde. gördüğünüzde kaçın derim bu türlerden.
(bkz: bir kızdan soğuma nedenleri)
erkek gibi kızla çıkacağıma kız gibi erkekle çıkarım daha iyi.
yakışıklı kızdır.
lan der, hacı der, oğlum der. böyle çakacaksın ağzına konuşamayacak bir daha. o derece sinir bozucu.
yaşı kemale erdiyse, hastadır.
(bkz: kız mıdır)
eğer bayan kişi arkadaşınız ise eğlenceli olur, bol bol güler eğlenirsiniz. ancak hatun kız arkadaşınız ise durum oldukça can sıkıcı olabilir.
güncel Önemli Başlıklar