bugün

(bkz: tokuşturanlar).
yazarların neresinden anladığını anlamadığım önermedir. homofobi gördüm de bu kadarını gördüğümü çok az hatırlıyorum. "bütün erkekler birbirleriyle sevişsin", hatta "ben sözlüğün bütün erkekleriyle sevişmek istiyorum" falan dense ancak böyle tepkiler alınırdı herhalde. başlık biraz provokatif olabilir tamam ama, kimin kiminle sevişeceğine kimse karışamaz, iki kişinin arasında cereyan eden bir hadise, üçüncüyü, dördüncüyü ve ziyadesini ne ilgilendirir ekseninde bir entry'e böyle sert tepkiler verilmesine inanamıyorum. adamın ne midesizliği bırakılmış, ne ahlaksızlığı. kadın estetik, erkek iğrenç olmuş. bu nasıl bir bakış açısıdır anlamıyorum. dünya üzerindeki kadınların, ki toplamın yarısı kabul edelim, çok önemli bir kısmı o kıl yumaklarını estetik buluyor. doğal değil, o yüzden iğrenç dersek, medeniyetle beraber hayatımıza girmiş pek çok şeyi iğrenç kabul etmemiz gerekmez mi? biri de çıkıp genetik bilimini iğrenç buluyorum dese ya. etik değil denebilir belki ama bir tek genetikçi var mıdır acaba, "ay çok iğrençsiniz, tisiniyorum sizden" gibi bir tepki alan? sonuçta onlar da doğaya karşı çıkıyor bir yerde.

şimdi ben de bunları dedim, bu başlığı savundum diye iğrenç ibne, gizli eşcinsel falan oluyorum değil mi sizin gözünüzde? hayır canım kusura bakmayın. sadece homofobik değilim ve ne yazık ki bu yüzden linç edemezsiniz beni. gerçi sadece bunları yazmam bile yeterli linç etmeniz için. nasıl olsa okumuyorsunuz entrylerin tamamını.

özet geçeyim bari. eşcinsel hakkı diye bir şey yoktur. insan hakkı vardır. ve bu başlığın altında açıkça insan hakkı ihlali yapıldığını göürüyorum, selma aliye kavaf kendiyle ne kadar gurur duysa azdır diyorum.

bonus:

(bkz: adam haklı beyler)
her varlığın bir eşi vardır,erkeğin eşi bayandır...
inci sözlükten geliyor:

-adam ibne beyler.
+caps yok muydu caps please.
*yani sen şimdi .. mü veriyorsun?

ilahi inci! sen adamı indirirsin. koltuğundan.
bir gay için olası düşüncedir.
(bkz: seviş benimle ali sami)
(bkz: ay ayol bursaspor bursaspor)
Erkeklerin erkeklerle, kadınların da kadınlarla yetinmesi kıyametin şart ve alametlerindendir.

birileri yapmak zorunda aksi taktirde hiç yanılmayan hadisler yanılır .

bu işi bu (bkz: #8182415) şekilde milleti aklınca özendirecek miş gibi süsleyip adeta normal birşey miş gibi gösterenlerde olacaktır .

çünkü başkalarının da yaptığını görmek demek ki doğru yapıyorum dedirtecektir kendisine .

fakat beyhude dir.

zevkli olduğu kadar acısıda kat kat olur .
elbette doğrudur. iki insanın sevişmesinden, birbirini sevmesinden güzel başka ne vardır ki hayattA? ister kadın kadını, ister erkek erkeği sevsin. Bu muhteşemdir.
kötü bir şey olup olmaması yapanı ilgilendirir; ama estetik birşey de değildir şimdi eğri oturup doğru konuşalım.en azından bana estetik gelmiyo düşünmek.
aynı yazarın kadın kadına sevişme konusundaki fikirlerini ve deneyimlerini merak etmemizi sağlamıştır bu başlık ayrıca.
(bkz: ibneliğin lüzumu yok)
adam homofobik değilse gayse ona göre doğru olan önerme*
her anlamda iğrenç sayılabilecek durumdur.
'' bizim arkadaşımıza s.kimiz kalkmaz. '' diyerek kötü bir şeye dönüştüren durum.
erkek adamın erkek sevgilisi olur.

not: kesinlikle katılmıyorum.
(bkz: homofobi öldürür) Hem öldürür hem öldürtür.
kişiden kişiye değişebilecek yargı. şahsen bana göre gayet normal bir şeydir.
sokak ortasında sıçmak,banyoda yemek ,herşey doğal karşılanabilir o zaman,neticede insan ihtiyaçlarını karşılıyordur yerin ve zamanın ne önemi varki?....böyle bir saçmalık olabilirmi?? medeniyet demek bu değildir,medeniyim kisfesi altında her istediğimi yapabilirim diye bişey varmı.ne saygı duyulacak adamdır bunu yapan, nede takdir edilecek adam.
Son derece medeni biri olarak söylüyorum bunun doğal karşılandığı bir ülke olursak şu sonuç oluşur; erkekler erkek sevgilileriyle sokaklarda el ele gezerler,e bundan cesaretle fahişeler daha bi ortalıklara çıkar,lezbiyenlerde köşe başlarında öpüşür....sonra bunları görerek büyüyen nesil,gördüğü herşeyi normal zanneder ,cinsel kimliği ile ilgili tereddütler yaşarlar,neye ilgi duyması gerektiğini bile şaşırabilir.Saçma sapan ahlaksız bir topluma dönüşürüz.
Sözlükteki homofobikleri oltalamak için yem mi efenim bu?
Neye göre kime göre.. töbe töbe..
Biri demiş ki sokakta erkekler el ele yürür öpüşür bunu gören çocuklar da normal görür eşcinsel olur. Gerçekten dangoz dolu burası. Ulan özenilen bir durum değil eşcinsellik varoşlar. Kadın erkek yiyişiyor sokakta ben bunu görüp hetero olmuyorsam korkmayın homofobikler kimsede görüp eşcinsel olmaz. El ele eşimizle sokaklarda dolaşacağımız günler de gelecek. Sokaklarda görüyoruz el ele mesela artık. Patlayın.
altı üstü öpüşmek niye bu kadar toplumda ayıp karşılanıyor anlamıyorum. kadınla öpüşmekten farksız eylemdir.
[kat: ibne olmadan önceki son sözler]
görsel
güncel Önemli Başlıklar