bugün

sözlükten erkek erkeğe muhabbet etmekten bahsediyorsak evet, reelde muhabbeti çok güzel kadın ve erkekle edileninden daha güzel sohbet edilir. hele bir de eski yazarsanız "aga beee" nidalarıyla eskiler anılır, olaylara sizin açınızdan görünen kısmı ile şahit olduklarınız karşılaştırılır ve geçmişe ait taşlar daha sağlam yerine oturur.
Muhabbetin kalitesi cinsiyette değil kişiye göre değişiyor kanımca.
Uludağ sözlükte her gece yapılan aktivitedir.
Eski erkek arkadaşım bu muhabbette başka kızlardan bahsediyormuş. Hayatında ben varken..
Erkek erkeğe konuşmaz ki. Okey ya da tavla oynar. ARADA DA NABER FALAN DER.
Uluda şöyledir;

Erkek+erkek muhabbeti

erkek+harun abi muhabbeti

Erkek+fake hesap muhabbeti

Erkek+kız sanılan bot muhabbeti.

Evet.
Arkadaşlar arasında yapılan muhabbetlerin genel adıdır.
lâkin bir ortamda bu muhabbetler edepsiz boyutlara gelirse, bunun adı dangalak muhabbetine döner.

Edit: edep; "Toplum töresine uygun davranma veya iyi ahlak, incelik, terbiye ve de utanma duygusu". Elbette erkek Muhabbeti içerisinde her türlü konular konuşulabilir, konuşuyoruz da lâkin hepimizin bildiği gibi belli başlı sınırlar aşıldığında dangalak muhabbeti olur.
edepsiz boyutta olmayan erkek erkeğe muhabbet yoktur.
(img:#2207977)
muhabbet gibi muhabbettir.
bağyanlarla soğuk füzyon tartışmaları yapan bizler; kafayı dağıtmak için kendi aramızda edepsiz muhabbet ediyoruz.

pardon ama salak mısınız?

yok yani, edep dediğiniz ney?
örn: nalbur olsam arkadaşlarla muhabbet etsem ve "abi ya, geçen gün bir hatun gördüm ööööf. ne malzeme vardı öyle, yemin ediyorum bu malzeme tokinin eline geçse en az 1100 daireli toplu konut yapardı" desem edepsizlik mi etmiş olurum yoksa bir kadının güzelliğinin zerafetinin endamının fiziğinin muhteşem olduğunu kapasitemin izin verdiği şekilde ifade etmiş mi olurum?
bizleri sadece +18 muhabbeti yapan insanlar yerine koymayın.
Alkol varsa iyidir.
Kadın kadına muhabbetten daha dolu ve iyidir.
Bir süre sonra suyu çıkan muhabbettir. Testosteron seviyesi yükseldiği için Kavgaya bile dönüşebiliyor.
Uzak durmak gerekir.
burası gay koktu.