bugün

Askerdeyken bir yatakta beş kişi yattığımızı bilirim. Toplama merkezi görmüş olanlar bilir. Tabi o an korkudan başka bir duygu olamıyor kimsenin içinde. Yani sorun yatmak değil veya görünürde ne olduğu önemli değil. Önemli olan aklımızdan geçenler.
Ayak baş yarın milletin aklına kötü kötü şeyler getirmeyin amk.
(bkz: ayak uçlu baş uçlu yatmak)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
şalvarlı dayılar bile sokak ortasında ayakta birbirini beceriyorsa..
Artık kimseye güven yok, götü kollayın.
lisede ve üniversitede gerçekleştirdiğimiz hadisedir. hayır zikiş dönmedi.
Afyonlu kaslı, ayak fetişi, gay arkadaşlara çılgın attırabilecek yatış pozisyonudur ama arkadaşça. swh
yasanmış hadisedir. ama çin seddi gibi bariyer kuruyoruz araya. meriç bi arkadaş vardı o kime denk gelirse tedirgin uyuyodu karşısındaki. en güzeli sevdicegin kadınla uyumak bacak bile atsa en azından kafan rahat basına bi iş gelmiyecegine eminsin.
milyar kere yaptım.

en yakın dostum, 5 senelik eski ev arkadaşımla içilmiştir, evde bir sürü sarhoş misafir olmuştur, yatacak yer olmamıştır, 2-3 arkadaşı bir odaya atıp kendimiz diğer odada sızmışızdır.

henüz bir sikiş döndüğüne şahit olan yok .zaten ne yapayım ben onun kıllı götünü fdsff
Lisede devlet yurdunda kaldığımız zamanlar bir kaç defa yaptığımız eylemdir, bazen de istemsiz böyle sohbet muhabbet ederken uyuyup kalmışızdır, yatakları birleştirip 3-4 kişi yattığımız olurdu ya.

eskiden böyle şeyler insanın aklına dahi gelmezdi. en azından bizim gelmezdi sanırım. şimdi herkesin aklında tilkiler dolaştığı için, şahsen ben tutup hiç bi arkadaşımla uyumak istemem. insan güvenemez hale geldi.
bir sonraki adımda arkadaşça sikişeceklerdir.
ateşle barut yan yana durmaz.
foçaya nazır şehre hâkim bir tepede dev kayalıkların üstünde geçirilen bi gecede, soğuktan korunmak için başvurulan yöntemdir.
Eğer arkadaşça yatmak ise durum karşı cinsle yatmakla aynı olan eylemdir.
(bkz: yumurta akı)
(bkz: ay çok piçim)
en az biri gaydir.
Şuan yaptığım eylem.
Arkadaş ayağı göt ayağı.

Beybi!
Çok kez yaptığım durumdur. Ulan biseksüeliz diye arkadaşımıza hallenecek değiliz. Bizi abaza gibi gösteren kerimcanlara nalet olsun.
arkadaşlarının evinde fazla yatak olmaması sonucu yaşanılan durum. ama arkadaşcadır. yani başlı kıçlı yatmak en zararsızı ama felaket kokan ayaklarla imkansız bir durum. zira biraz sonra bir arkadaşımla yatacağım. buna hazır mıyım? bilmiyorum. başlı kıçlı çok yatmıştım ama bu ilk olacak. ama arkadaşça... (bkz: siktir lan zıbar yat)