1. 1.
    erkek erkeğe öpüşen çift görülse verilecek tepkidir.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Düşman götüne düşman götüne.
    1 ... merbazrail
  3. 3.
    Tepki verme zahmetinde bulunmam.

Yani escinsellik onayladığım bir tercih değil, hiçbir zaman da olmayacak fakat tabiri caizse alan da veren de razı olduktan sonra hiç oralı olmam insanlar nasıl mutlu hissediyorlarsa öyle yasasınlar yeter ki birileri karsisindaki insanin onayını almadan vücudu üzerinde herhangı bir baskı kurmaya kalkismasin.
    ... missandeeii
  4. 4.
    Got siken got siktirir deyip uzaklasirim.
    2 ... ruut altmis alti
  5. 5.
    "Burası müslüman ülke lennnnn ülkeyi lut kavmine cevirdiniz, gençliğimizi ibne ettiniz ben ahlak bekçisi olarak buna izin vermem ulaaennn" şeklinde anırarak verilecek tepkidir.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    (bkz: nallı fatma)
    2 ... timur cengiz hulagu
  7. 7.
    Baktım dövecek gibiyim ikisini ya amına koduklarım diye tokat atarım.

Baktım hayvan gibiler beni dövebilecek potansiyeldeler aralarına alıp sikmesinler diye abi kolay gelsin der koşarak uzaklaşırım.
    ... fotosentezadam
  8. 8.
    Saygı duyup bakmamak. Bu gay’lerden niye bu kadar rahatsız olunuyor anlamıyorum. Bu bir cinsel tercih, her toplumda bulunan bir gerçek. Üniversitede gay bir arkadaşım vardı. Hiç bir zaman itirafta bulunmadı ama Bildiğimi hatta bildiğimizi biliyordu. Yine de merakıma engel olamayıp bir sefer sıkıştırdım onu. aynen bu veya buna benzer bir cümle kurmuştu. “ bir erkek veya kadın hoşlandığında nasıl karşı cinsi keşfe çıkmak istiyorsa, bir erkekte bir erkeği keşfetmek isteyebilir “. Daha güzel anlatılamazdı herhalde. Umarım mutludur.
    3 ... depression
  9. 9.
    erkek erkeğe öpüşen çift görülse verilecek tepki
    1 ... true