bugün

gerçekten iğrenç olan ve bunun hiçbir mantıklı açıklaması olmayacak olay.
izlemesi hoş olan hadise.
(bkz: cem adrian album kapağı)*
yanlış olduğunu anlamak zor olmasa gerek .
Berbat bir ilişki.Düşüncesi bile delikanlı adamı bozar.
mantığını izlenmesini hoş görenlere sormak gerekir.
(bkz: bu işte bir inelik var)
cem adrian'ın 2010 aralık ayı ortalarında çıkan yeni albümü "kayıp çocuk masalları"nın kapak fotoğrafından yola çıkılarak, yalnızlıktır denilebilir.
(bkz: bunuda mı duyacaktım)
(bkz: topunuzu keserim çocuklar)
''Bune olum gay mısınız?'' dedirten olay.Ekseni kaymış erkek modeli.
ibrenin ibneliğe vurduğu an olsa gerek.

not: gay derken problem yok ta ibne dendiğinde niye problem çıkıyor?? gayin tükçesi ibne işte. türkçeyi seviyoruz ve koruyoruz.
(bkz: özelse biz çıkalım)
(bkz: pompei nin son gunleri)
(bkz: bluevelve)
(bkz: kardan ibne)
rezalettir.
saygı duyamadığım eylemdir.
(bkz: nefes alsın yeter cümlesini yanlış anlamak)
yazarın bunu açarkenki amacı nedir sorusu geldi aklıma.
(bkz: geçen gün arkadaşlarla gene sevişiyoruz)
-nerden geliyorsun gecenin bir vakti?
+ya ayten kırk yılın başı erkek erkeğe sevişemeyecek miyim ben?
birden bire kendini loş bir ortamda bulmanla başlar herşey;

bir yatak odasında idim...kırmızıların hakim olduğu bir yatak odası...yatağın her iki tarafında iki tane devasa boy aynası...
mayn god o da ne; üzerimde sadece slip bir iç çamaşırı var hemde swarovski taşlarla bezeli siyah deri bir slip dondu bu...ne yalan söyleyeyim yakışmıştıda.

birden odanın kapısı açıldı ve içeri dalyan gibi bir delikanlı girdi...
içimim titrediğini fark ettim birden...kalp atışlarım hızlanmıştı. o da benim gibi çıplaktı sadece boxer vardı üzerinde.
bana doğru ilerledikçe fark edebildim yüzünü, gayet yakışıklı karayağız bir delikanlıydı bu.
sonunda burdasın bebeğim diyordu bana sonunda...
o yaklaştıkça ben geri geri gidiyordum ve hızlandı adımları kavrayıverdi beni belimden, çekti ateş gibi yanan bedenimi kendi kaslı bedenine...

göz göze dudak dudağa idik...
bir hamlede yapıştı dudaklarıma...
işin tuhafı bu iğrençlik benimde hoşuma gitmeye başlamıştı. elleri benim vücudumda gezerken birden beni geniş ekiz yatağa atıverdi.

ateşli sevişmemiz yatakta devam ederken birden bire boxer ını çıkarıverdi...gözlerime inanamamıştım...
hayatımda böyle bir tokmak görmememiştim, benim gibi heteroseksüeli bile etkilemişti bu manzara...
ve benim swarovski taşlarla bezeli siyah deri slip donumu bir çırpıda çıkarıverdi...
yatakta dizlerimizin üzerinde birbirimize yaklaştık ve dudaklarımız birbirine değdiğinde alt tarafta zımba gibi olmuş ufaklıklarımızda!!! öpüşmeye başlamıştı bile çoktan. güvercin gibi titremeye başladım ve kendimi partnerimin kollarına bırakıverdim.
beklenen an gelmişti, haşmetlim haşmetim olacaktı .

hamlesini yaptı, beni dizlerimin üzerine domaltıp balık yağı ile en hassas yerimi yağlayıp kıvama getirdikten sonra bir sıcaklık hissettim, bir baktım ne göreyim; kor gibi yanan, el değmeyen erkekliği ile mabedimin kapısı öpüştü öpüşecekti ki tam bu sırada kan revan içersinde uyandım.

allahım sana şükürler olsun
iğrenç ötesi durum.
sonuçları göreceli olan eylem.
kadın kadına sevişmek kadar hoş karşılanmayan eylemdir. daha doğrusu, hiç hoş karşılanmayan eylemdir. toplumumuzun ikiyüzlülüğünü simgeleyen durumların da başında gelir aslında. zira kadın kadına yapılanı da eşcinselliktir. ama ona estetik kılıfı uydurulur hep. bir de sohbet sitelerinde, kendini pasif olarak tanımlayanlara hemen atlayanlar vardır ki, onların toplumdaki ikiyüzlülüklerine paha biçilemez.

buraya düşmek zorunda hissettiğim not: heteroseksüelim.