bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tıp fakültesine adım attıkları ilk günden başlarlar, "tıp okuyom ki ben yha çok karizmatik, artık kızlar teklif eder bana ehehe" diye gezinir dururlar. Zamanla kendi kantinleri yetmez giderler fen-edebiyat, hemşirelik ve özellikle eğitim fakültesi önünde dolaşmaya. Sınıf olur 6, tus çalışmaktan popo göbek hayli büyümüş, saçlar dökülmüş yani iş işten geçmiş hala en yakın arkadaşı "kamil".. Tek çare yemekhaneye dahi beyaz önlükle gitmek. Sonunda gerçeklerin farkına varır aslında ne kadar düz, ne kadar boş bi adam olduğunun.

Mesele önüne verilen slaytları ezberlemekte değil mesele kendini geliştirebilmek.
    4 -1 ... aristocrazia
  2. 2.
    genelde basına yansıyan sopa yeme hadiselerinin sebebidir.
    6 -1 ... vigilante8
  3. 3.
    tıp öğrencisi kız ergenler tarafından kendilerine aşık olunur hatta bazen bekaret bile sarı çarşaflı bekar evlerinde bırakılır.
    2 -1 ... erecte
  4. 4.
    Diş doktorum biraz ama çok sempatik olsundu.
    4 -3 ... romeosuzjuliet
  5. 5.
    aynı duruma çoğu kadın doktorda da rastladım.bunların genelinde bir ego var.yaptıkları iş zor,kutsal o noktalara kadar çok zorlu yollardan geçiyorlar eyv.ama mesleğin,statün sana diğer insanları aşağılama hakkı tanımıyor.
    8 -1 ... tsigalko stavridakis
  6. 6.
    (bkz: hastası çok olunca tabi)
    6 ... umutsuzevkadini
  7. 7.
    Şansı yaver gitmeyen yazar söylemi. O kadar erkek doktora rast gelmişimdir bir tanesi bile öyle değildi.
    2 -1 ... heaven s angel
  8. 8.
    beni buhale çevrem getirdi der en yakın arkadaşım. harbiden de öyledir. etraftaki kevaşeler rahat bırakmadı çocuğu. aynı yıl girdik fakülteye. bundan 14 yıl önce. daha öncesinden de tanırım. yüzüne bile bakmayan kızlar çocuk tıp kazandıktan sonra buna yavşamaya başladı. e çocuk da napsın "tıp okuyom lan ben" havasına girdi. işin garibi bölümdeki kızlar da aynı davranıyor. evde kalmayalım diyerekten ne buldusak kar mantığındalar. aman genç doktor kardeşlerim dikkat edin. paranız için size gelicek kadından hayır gelmez. ben öyle bir adama gönnül verdim zamanında. meğer param için gelmiş. hayatımdan çok şey götürdü. iyi ki dediğim tek şey 3 şu anda 3 yaşında olan oğluşum.
    5 -1 ... altin disli heyriye
  9. 9.
    Ya ama siz çok cahilsiniz.
    3 -1 ... night thinker
  10. 10.
    Erkeklerde bi havalar falan.
    'Okuyom ben ya'cılar.

Geçen cildiye doktoruna gitmiştim bayandı. Çok tatlış bir kadındı. Buradan ona sevgilerimi gönderiyorum.
    6 -1 ... haklisin