1. 1.
    tıp fakültesine adım attıkları ilk günden başlarlar, "tıp okuyom ki ben yha çok karizmatik, artık kızlar teklif eder bana ehehe" diye gezinir dururlar. Zamanla kendi kantinleri yetmez giderler fen-edebiyat, hemşirelik ve özellikle eğitim fakültesi önünde dolaşmaya. Sınıf olur 6, tus çalışmaktan popo göbek hayli büyümüş, saçlar dökülmüş yani iş işten geçmiş hala en yakın arkadaşı "kamil".. Tek çare yemekhaneye dahi beyaz önlükle gitmek. Sonunda gerçeklerin farkına varır aslında ne kadar düz, ne kadar boş bi adam olduğunun.

Mesele önüne verilen slaytları ezberlemekte değil mesele kendini geliştirebilmek.
    4 -1 ... aristocrazia
  2. 2.
    genelde basına yansıyan sopa yeme hadiselerinin sebebidir.
    6 -1 ... vigilante8
  3. 3.
    tıp öğrencisi kız ergenler tarafından kendilerine aşık olunur hatta bazen bekaret bile sarı çarşaflı bekar evlerinde bırakılır.
    2 -1 ... erecte
  4. 4.
    Diş doktorum biraz ama çok sempatik olsundu.
    4 -3 ... romeosuzjuliet
  5. 4.
    (bkz: hastası çok olunca tabi)
    6 ... umutsuzevkadini
  6. 5.
    Şansı yaver gitmeyen yazar söylemi. O kadar erkek doktora rast gelmişimdir bir tanesi bile öyle değildi.
    3 -1 ... heaven s angel
  7. 6.
    Ya ama siz çok cahilsiniz.
    3 -1 ... mavi trevor
  8. 7.
    Erkeklerde bi havalar falan.
    'Okuyom ben ya'cılar.

Geçen cildiye doktoruna gitmiştim bayandı. Çok tatlış bir kadındı. Buradan ona sevgilerimi gönderiyorum.
    6 -1 ... haklisin
  9. 8.
    Böyle bi kasıntılar, insanı siklememe falan hayırdır amk?
    Bir yandan da hak veriyorum aslında 4 sene tıp fakültesini ben de okusam eminim en az o ukala doktorlar kadar havalara girerdim.
    Tıpın 6 sene olduğunu bilmeyecek kadar cahilim amk. Bırakın kasılsın adamlar.
    5 -1 ... sozluk lideri
  10. 9.
    Sanki herkes kendisine hayranmış triplerine giriyor bazısı cidden.
    5 ... bendekalanlar