bugün

Yeni dünya türk kadını söylemidir. Artık kadınlar incelik değil, yangabozluk seviyor.
--spoiler--
- erkek dediğin biraz piç olur.
+ anne, öyle deme ya.
--spoiler--
kafası çalışan bir kızın söylemeyeceği sözdür. erkek erkekliğini bilsin yeter.

bu düşünceyi destekleyen kız oranını pek tahmin edemesekte, dün kendisine şişko denilen sınıftan bir kız arkadaşın hızını alamayıp karşısında oturan erkeklere* saldırması suretiyle ağzından şu kelimeler dökülüvermiştir, "erkek dediğin biraz kaslı olur". yanımdaki arkadaş "erkek dediğin fit olur*, göbek yok bişi yok" dese de kurtaramadı. o değil bana da laf geldi o güzel arkadaşım* yüzünden. tişörtten* belli olucak kas yok diye cılız herif ilan edildik arkdaşım çok sinirlendim öyle böyle değil, vurdum masaya yumruğumu ve "ben biraz daha ayran alıyım" dedim. hemen ardından şeytan dedi ki çıkar gömleği sıkıver kascıkları sofradaki baklavalar mı yoksa bunlar mı? diye de bir anket düzenle. amma ve lakin bölüm başkanı hocamızla göz göze gelince vazgeçtim. gözleriyle bana "gerek yok planimdabuyoktu kızların sevgilileri var, günah bırakmasınlar şimdi çocukları hem birbirine düşer sonra ikisi " dedi. evet bir saniyede aktarmıştı bunları bana. bende "rahat olun hocam bana böyle bir ithamda bulunan kız için değil ama sofraya saygımdan dolayı oturuyorum" dedim o müthiş gözlerimle.*
sonrada s.kip attığı zaman arkasından ne kadar adi bir insansın, ben senin için neleri feda ettim, beni düşürdüğün duruma bak diye arkasından ağlanılan erkektir, piç değil dürüst erkek bulun.
piç olsan "aman serseri bu" derler. efendi olsan "sünepe lan bu" derler. ortaya karışık yapsan "ne olduğu belli değil gay mı lan yoksa bu" derler. yani ne olursan ol yerecek biri bulunur. elalemin ağzı torba değil ki büzesin!

erkeğin bu durumu tam ağlanacak hale gülme durumudur.

lakin kadın erkek farketmez önce insan olsun!
adam olmayı beceremeyen, yol yakınken vazgeçip aslına dönen erkekle; adam olanın, yüzüne bakmadığı kızın ortak basın açıklamasıdır.

edit: imla
kabul gören gerçektir. kızlar da bunu istiyor. evet.
Yanlış bir önerme. Vallahi hasret kaldık kibar, efendi, nazik beylere.
Bunu yüzüme birisi söylese tokatlarım diye yorumladığım entrydir.
Nasıl bir ortamda neye maruz kalarak büyüdünüz bilmem lakin şunu unutmayın dünyadaki en kıymetli erkek beyefendi erkektir. Rol yapan beyefendileri saymıyorum onlar da pic hatta picoğlu pic.
Not: Sakin değilim, yedi duvele hukmetmis bir neslin torunlari olamaz bunu dusunen açtığınız başlığın amk.
ilk etapta doğru iken işler ciddileşmeye başladığında sıkıntı yaşatabilir. Ben öyle olmamama rağmen kız arkadaşlarım beni o kategoriye soktular hep. Akıllı olun pç sanmasınlar çünkü sonu sıkıntı.

Dipnot:biliyorsunuz pç değilim.
piçliğine bahane arayan sözü.
Piç olmayan erkeği sikerler. Doğru önerme.
Piç erkek her zaman kazanır. Sonradan ben piç ile birliktemi oldum diyerek kafalarını taşlarına vururlar.
herkesin bilmesi gerekendir. öyle tipsiz ve asosyal oluşunuzu efendiliğe bağlamadan önce bunu ilke edinip gerçeklerle yüzleşin.
Doğru değil. Özge can 'ın münevver karabulitlarin katilleri efendi erkek değildi. Bunları mi rol model alıyorsunuz?