1. 1.
    Zamanında yenilen sağlam bir darbenin bıraktığı kuyruk acısıdır. Erkek düşmanı kadınların ortak noktaları zamanında bir erkek tarafından ağır bir darbeye uğramış olmalarıdır. Hasret duyduğu erkek modelinin ona yaşattığı acı ona bu nefreti aşılar.
    2 -6 ... komplo teorisyeni
  2. 2.
    her iki cins içinde geçerli olmak üzere, kuyruk acısıdır bu. yok kadınların hepsi aynı, yok erkeklerin hepsi aynı. geçin artık şu tatavaları arkadaşlarım. biri geliyo parmağı atıyo, sonra komple karşı cins bilmem ne. etmeyin ya.
    1 -1 ... fatherofsun
  3. 3.
    Yaşanmışlıklardan edinilen güvensizliği anlarım da nefreti hem gerçekçi bulmuyorum hem de saçma buluyorum.

Başıma bir şey gelmeyecekse böyle bir nefretin olduğuna da inanmıyorum.

Sadece işine geldiği gibi davranmak bu.
    1 ... kanatlari var ruhunda
  4. 4.
    Normal olanı bu değil mi? Durduk yere mi düşman olsun? Bu akşam erkek sesini duymamak diye bir hastalık olduğunu öğrendim. Napıyorsunuz bu kadınlara allah aşkına?
    1 ... ngark
  5. 5.
    Erkekleri rahat bırakın biraz.

Tanım: feminist kadınların düşmanlığıdır.
    -2 ... banasormabencahilim
  6. 6.
    O değil bir de bu başlıkları okuyup kuyruk acısı olmasa bile havaya girenler var. Kadının doğasında bulduğunu ezmek gibi bir eklenti var zaten.
    1 ... alfa laval
  7. 7.
    Bastirilmis lwzbiyenlik.

Tabii bu isisin sakasi fakat bugun bir video izledim. Feministlere sormadiklarimiz vs diye bir seri transeksuel vs insnalar icin de cekmisler. Videoyu izledim ve hayrere dustum turkiyede feministler hic bu kadar sig olmamisTi. Yazik imandiklari ideolojiye dair bilgi birikimi bile tam olmayan hareket onderleri var. Sonra surekli teror orgutlerinin maaasi oluyor kullaniliyorlar. Bu kadar bilincsiz ve ofkeli olursaniz tabii ki kandirilirsiniz.
    ... alpagu acar