bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ileride sorun yaratabilir dikkat edilmelidir.
    (bkz: vitrin mankeniyle sevisen erkek)
    2 -1 ... karga
  2. 2.
    ne amaçla oynadığını öğrenmek lazım,şahsen ben birtanesine sorduğumda memesine bakmak için demişti,ee zamane çocukları işte...
    1 ... larrylaffer
  3. 3.
    fatik urek'in kücükken sıkca gercekleştirdigi eylem diger yansımasıda evcilik oyunlarında anne rolü üstlenmek olabilir.
    3 -1 ... karpuzkabugu
  4. 4.
    (bkz: erkek cocuklarin oyuncak bebekle oynamasi)
    ... nahil
  5. 5.
    barbie bebeklerin kolunu bacagını kopartmak suretiyle oynaması dogal karsılanabilecek hadise. aksi durum için;
    (bkz: ibnelik alametleri)
    1 -1 ... melankolik
  6. 6.
    kız cocuklarıyla kaynaşmak için güzel yöntem.
    ... meksikalı
  7. 7.
    oyuncak bebeklerin taş gibi olmasıyla ilgili olabilecek durum..

bi bakınız..

http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search+
    2 ... hayrola genc
  8. 8.
    süper barbie bebek vücuduna bakmak amacıyla yapılmasının yanı sıra akranı kızları tavlayabilmek maksadıyla yapılabilecek olan eylemlerdir. akranı kıza bak ben barbie ile oynuyorum kadın ruhundan da anlıyorum bnden daha iyisini bulamazsın hadi gel doktorculuk oynayalım ben doktor olayım sen hemşire ol hastanedede yatacak oda kalmasın beraber yatmak zorunda kalalım diyebilir bu çocuklar dikkat edilmelidir.
    1 ... daksin
  9. 9.
    anne babanın hemen müdahele etmesi gereken çocuktur.
    -1 ... grand ekinoks
  10. 10.
    çocuk önce çok iyi izlenmeli kız çocuğu gibi oynuyorsa bir an önce ya pipisi kestirilip oyuna öyle devam ettirilmeli ya da habersizce barbi elbisesi giydirilmiş actionmani eline verip çocuğun çok farklı alemlere yelken açması sağlanmalı. yok tecavüzcü çoşkun gibi oynuyorsa barbiyi elinden alıp kafasına küçük bir yumruk yardımıyla dokunulmalı
    1 ... aquarius