bugün

Görüşlerine sonuna kadar katılıyorum ve erkek egemenliğini her yönden kınıyorum.
Sebebi kadınlara ve erkeklere yüklenen toplumsal rollerdir. Erkeklere yüklenen 'çalışıp coluga cocuga bakmak' erkeklerin kendini üstün sanmasının en büyük sebeplerindendir. Allahım bu toplumsal rollerin belasını ver de kurtulalım.
normal ve olması gereken durumdur. fakat her konuda değil. erkeklerin kadınlardan üstün olduğu konular genel olarak cesaret, güç, cömertlik iken kadınların üstün olduğu konular ise haya, şefkat, fedakarlıktır. kadınlar da bu konularda erkeklerden üstündür.
doğa dişidir. aslolan kadındır, erkek teferruattır, çünkü doğurma yeteneği kadındadır.
kör cahil toplumlarda olur.
misal bangladeş'te üstün oldukları iddiasıyla feminist doktor teslime nesrin'i öldürmek için sokaklara dökülen binlerce kişi yılan oynatıcısıydı.
hayattaki tek başarısı yılana kaval çalmak olan entarili ayak takımı tıp doktoru bir kadından daha üstün olduğunu iddia ediyordu.
güler misin ağlar mısın?
Ben erkeğim sen kadınsın laflarıyla yıllarca kadınlara psikolojik baskılarınız ,toplumun ayrımcı ,cinsiyetçi bir şekilde yaklaşımlarınızdan ne zaman vazgeçeceksiniz ?
Doğrusudur. Kadın zaten yarım akıllıdır.