bugün

bence kelimelerin anlatamadığı pek çok şey vardır, bu da onlardan birisi.

yani pek çok şey de söylenebilir ayrıca ama tam olarak anlatılamaz yani istemsizdir bu konuda verilen tepkiler. eğer örneğe takılmayacaksanız bir şeyi işaret etmek için kendimden örnek verebilirim. örneğe takılmamayı başarabilirseniz anlayabileceksiniz. sadece işaret ettiğim noktaya odaklanın.

yaklaşık on senedir yapıyorum bu sporu o yüzden çok rahat söyleyebilirim ki en basitinden kaldırımda yürüyen insanların bile hal ve hareketlerini değiştiriyor kaslı bir vücudun varlığı.

gerisi detaydır bu detayları binlerce kelime kurarak uzatabilirim gerek yok bence işaret ettiğim nokta anlaşıldı diye düşünüyorum ama o nokta anlatılamaz sadece işaret edilebilir alfabemizdeki 29 harften çok şey beklemeyin.
Erkekler kaslara cok onem veriyor. Kadinlar da erkeklerin kaslarina asiri onem veriyor. Ama bence bu cok cocukca. Ayrica ilkel.

Ben icgudulerim tarafindan yonetilmiyorum. Avcilik ve toplayicilikla ugrasmiyorum. O yuzden zayif ve siska da olsa, kisa ve gobekli de olsa zeki olani secerim. Zeka her seydir. Kullanabiliyorsa. Tabi ben de kaslara bakiyorum, beyin kaslarina.
Kaslar kemik erimesini ve bir çok hastalıktan korur. iç organları darbeye karşı güçlendirir. Ömrü kaliteleştirir ve sağlığı korur. Ben bunun için yapmak istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar