1. 1.
    iskeletimizi örtmek ve vücudumuzun hareket sisteminin bir parçası olarak önemlidir.

yani her cinsiyet gibi.

onun ötesinde bir önemi olduğunu düşünmüyorum.
    3 ... kanatlari var ruhunda
  2. 2.
    Kaslar kemik erimesini ve bir çok hastalıktan korur. iç organları darbeye karşı güçlendirir. Ömrü kaliteleştirir ve sağlığı korur. Ben bunun için yapmak istiyorum.
    4 ... kale3112
  3. 3.
    bebişim sen ne kadar önemi olduğuna inanmıyorum desen de, bu işler tamamen kusursuz geni arama mantığı ile ilerler. böyle kodlanmış senin dnaların. bundan kaçış yok. hangi kadın istisnalar dışında; zayıf, sıska bir adam ister? ne kadar kassan da, ne kadar aksini söylesen de günün sonunda baskınlığını ve gücünü görmek isteyeceğin bir adam istersin. bu işin yatağı da var. göbekli bi adamla mı sevişmek istiyorsun, yoksa her yerinden damar fışkıran, tamamen maskülen tanımına uyan bir adamla mı? insan kendinde olmayanı arar karşısındakinde. sen östrojenden ibaretsin, o testosterondan. kas güzel bi şey lan aslında. böyle çok popüler filan oldu bu sıralar ama sahiden çok güzel bi şey. bi kadının kadın hissetmek istemesi kadar doğal bir erkeğin erkek ve güçlü hissetmek istemesi. yaşasın bicepsler, yaşasın benchpressler.
    2 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 4.
    Erkekler kaslara cok onem veriyor. Kadinlar da erkeklerin kaslarina asiri onem veriyor. Ama bence bu cok cocukca. Ayrica ilkel.

Ben icgudulerim tarafindan yonetilmiyorum. Avcilik ve toplayicilikla ugrasmiyorum. O yuzden zayif ve siska da olsa, kisa ve gobekli de olsa zeki olani secerim. Zeka her seydir. Kullanabiliyorsa. Tabi ben de kaslara bakiyorum, beyin kaslarina.
    3 -3 ... deniz sacli kiz
  5. 5.
    bazıları kadındaki meme ile aynı derecede mühim sanıyor. oysa kadın da sadece çocuklarını emzirmek amaçlı olarak kullanır memesini.
    ... kanatlari var ruhunda
  6. 6.
    bence kelimelerin anlatamadığı pek çok şey vardır, bu da onlardan birisi.

yani pek çok şey de söylenebilir ayrıca ama tam olarak anlatılamaz yani istemsizdir bu konuda verilen tepkiler. eğer örneğe takılmayacaksanız bir şeyi işaret etmek için kendimden örnek verebilirim. örneğe takılmamayı başarabilirseniz anlayabileceksiniz. sadece işaret ettiğim noktaya odaklanın.

yaklaşık on senedir yapıyorum bu sporu o yüzden çok rahat söyleyebilirim ki en basitinden kaldırımda yürüyen insanların bile hal ve hareketlerini değiştiriyor kaslı bir vücudun varlığı.

gerisi detaydır bu detayları binlerce kelime kurarak uzatabilirim gerek yok bence işaret ettiğim nokta anlaşıldı diye düşünüyorum ama o nokta anlatılamaz sadece işaret edilebilir alfabemizdeki 29 harften çok şey beklemeyin.
    ... luvi
  7. 7.
    beyin bir kas değil, organdır. zeka ile olayı ele alacaksak eğer,

testosteron arttığında erkeğin reflekslerinde ve dikkatinde çok ciddi bir artış olur. bu da avcı toplayıcı atalarımızdan kalma bir durum. avına fokus kalabilmek için. sen eğer bugün spor yapar, vücudunu strese ve onu büyümeye zorlarsan, gelişmeye ve ilerlemeye başlar. bu da zekayı arttırmak için güzel bir yöntem. ayrıca göğüs kafesi oksijenle dolduğu için yine müthiş bir zihin açıklığı oluşur. spordan sonra beynine de oksijen gideceği için, uçanı kaçanı yakalayabilirsin ilerlemek istediğin konularda.

illa fiziksel olarak düşünmeyeceksek, bu şekilde saymakla bitmeyecek artıları var.
    hangimiz aynaya baktığımızda her yerimizi beğeniyoruz ki? ya da hangimiz aynaya bakmıyoruz ki? neden daha güzel ve özel hissetmeyelim ki? neden daha güçlü ve diri olmayalım? neden hem zihnimizi ve bedenimizi terbiye etmeyelim ki?

kas geliştirmek göründüğünden de zor ve özel bir durumdur. dışardan baktığında biri sana, "a bak bu adam kendine bakıyordur" der. bu da güzel bir şey. mental bir ağırlığı var bu işin. sen gri haşofmanın götünün yukarılarına çekilmişken bu entarileri yattığın yerden giriyorken, bir başkası şu an disiplinli bir şekilde çalışıyor ve kendine vakit ayırıyor. bu müthiş bir şey. kalkıp gitmek bile bazen insana ölüm gelir, ama kalkar gidersin. beslenme dikkat edersin. tamamen terbiye olursun.

e o adam ben am üstünde am bırakmayacağım diyorsa, o başka. ona da saygı duyarız. çünkü onu da net yaparlar, uçanı kaçanı sikerler. vücut varsa, hepsi mümkün oluyor. böyle konuşanlara bakmayınız.
    1 ... yikanmak istemeyen cocuk