1. 1.
  ulan kadınlar öldürülüyolar tamam da, her gün erkek de ölüyo, vuruluyo, bıçaklanıyo vs. niye kimse siklemiyo diye düşündüren hede.

  hayır hani eşitlik? cinayetse o da cinayet, ölümse o da ölüm.

  edit: o değil de aldatan kadının ölümü bile tepkiyle karşılanıyo. aldattıysa, gebersin kevaşe.
  7 -5 ... banabakinlan
 2. 2.
  sperm bankasında sprem çok çünkü sana ne hacet be adam ! diyorlar.
  1 -4 ... blackmass
 3. 3.
  a. ana vatan sıfatını fazla benimseyip feminist olan millet.
  b. zamanında kadınlara yapılan şiddetin acısının çıkması.
  1 ... byfear
 4. 4.
  kusura bakmayin tecavuze ugramis parcalara ayrilmis iskence gormus kadinlarin cinayetlerinden erkekleri kiz kavgasi yuzunden olan oldurme haberlerine sira gelmediyse ozur dileriz.her can kutsaldir eyvallah ama mantikli dusunmek lazim kuzum.
  3 -1 ... bi siz biliyonuz
 5. 5.
  Irakta halka açık bir yere bombalı saldırı düzenlendi, saldırıda 10u kadın 5i çocuk olmak üzere 77 kişi öldü. Bunun gibi erkekler diğerleri sıfatına girmiş. Yazık la bize.
  4 ... anonymous26
 6. 6.
  siklenmediği doğru değildir lakin arada farklar olduğu muhakkaktır. erkek cinayetlerinde cinayeti işleyenler çoğunlukla yine erkektir ve sebepler yine 'erkeklik' uğruna doğmuş durumlardan kaynaklanmaktadır. kadın cinayetlerinin yüzde seksen oranının erkekler ve özellikle de kadının yakını, sevdiği olan erkekler tarafından işlenmesi ve sebeplerin de çoğunlukla erkeklerin lehlerine olmayan konular üzerine olması asıl meseledir. daha en başında terazinin kefeleri eşit ağırlıkta olmayınca neyi tartsanız adil olmayacaktır.
  1 ... dusunuyorum oyleyse boku yedim
 7. 7.
  çoğunlukla ölende öldürülende erkek olmasından kaynaklıdır. Bir kadının kocasını, sevgilisini, akrabasını öldürmesi de medyada bayağı bir yer buluyor.
  1 ... kedimi kim 7