bugün

girişilmemesi gereken bir eylemdir. koşarak uzaklaşmak gerekir.
Erkek hemşire olarak canını acıtmadığım hasta sayısı çoktur. Teorik ve uygulamam da iyidir. Lütfen ön yargılı davranmayalım. Tşk.
erkek hemşireler olarak işinizi icra etme konusunda çok şanssızsınız.

erkekler bir erkeğe iğne vurdurmak istemiyor kızlar da çekinip gelmiyor * bu durumda erkek hemşire olup yatmak mümkün aslında swh.i
bir defa başıma gelen olay, Tunceli semalarında süzüldüğüm sırada hava değişimi sebebi ile ateşli hasta olmanın verdiği yetki ve imkansızlık ile devlet hastanesine gittim. Bıyıkları pala olarak nitelendirilen bir amca vardı. Öncesinde olmak istemedim tuhaf geldi sanırım o da bunu fark etmiş olacak ki totoma dart muamelesi yapıp sol bacağımı felç etti.

o gün bu gündür hasta olmam.
vur vur vur....durma vur...bitsin bu çile...

bu işin erkeği kadını mı var lan...tıpta utanma olmaz...

rüstem abi, sen benim çanağı mı izliyorsun allasen...vur şu iğneyi hadi ama ya.
Tıpta ayıp olmaz. Saçma sapan konuşmayın. Benim vurmam gerekiyorsa ben vurucam. Götünüzü görmek için çok meraklıyız sanki ahajjss.
Bazı erkeklerin gotü karı gibi kılsızdır. Onlar erkeğe vurdurmasın svs.
iğne vurmak için kadın hemşire gelirse. hayır ben sadece erkeklere vurdururum diyerek terslenebilir.
iğne vurdurmak terimi yerine enjeksiyon yaptırmak teriminin kullanımı çok daha doğru olmakla birlikte canınızın yanması, yanma ve acı hissetmenizin sebebi hemşerinin cinsiyeti, elinin ağırlığı ile ilgili değil ilacın etkisidir.
Bazı ilaçlar yakar, yanma yapar. Bunun sebebi hemşirenin elinin ağır olması değildir aslında. Eli çok hafif bir Hemşire bile avil gibi bir ilacın enjeksiyonunu yapsa yanma ya da acı hissedebilirsiniz.
O yüzden cinsiyetine göre karar vermek yerine tecrübesine göre karar vermeniz çok daha mantıklı olur.

Bir de sağlıkçılar genel olarak sizin herhangi bir organınızı görmeye meraklı değil arkadaşlar. Nasıl bir futbolcu top, krampon görüyor veya nasıl bir bankacı her gün para görüyor ise ve nasıl bu insanlara normal geliyorsa bu durum, bu sağlıkçılar için de aynı şeyi ifade ediyor emin olun.
Karşınızda acı çeken birisine karşı sapkınlığı olmayan normal bir insanın libidosu yükselmez. Bu açıdan da düşünün lütfen.
Ve ben erkeğe/kadına işlem yaptırmam demeden önce o insanın işini yapmasına engel olduğunuzu, sırada bekleyen insanlar olduğunu ve sağlıkta ayıp/utanma vb. Şeyler olmayacağını unutmayın.

Erkek olup Kadın sağlıkçılardan utanan, işlem yaptırmak istemeyen bir kitle var ülkede. Ne diyeyim ki, mal diyorum içimden.
Vurdurulan iğne olduğu sürece gayet normaldir.
Damar yolu açtırmayın da ne yaparsanız yapın. Grip olarak gittiğim hastaneye sırf bundan sebep 2 kere bayıldım. Hekimler de kafayı yedi. Durduk yere aksiyon yaşatıyorlar.