bugün

er kişinin bayan kuaförlüğü yapmasıdır; lakin er kişi zamanla yumuşaar yumuşar erlikten uzaklaşır genelde.
(bkz: bütün genellemeler gibi bu da yanlıştır)
inanılanın aksine, kadınlardan daha iyidir. yıllardır bir kadın tarafından saçlarım kesilmesine rağmen tesadüf eseri bir erkek kuaföre gittim ve müdavimi oldum. tam istediğiniz modeli kesebilmesi ve daha maharetli olması bir avantaj. hele bir de yakışıklıysa, sadece kuaförünüz olarak da kalmayabilir.
(bkz: işle aşkı karıştırmak)
işlerini pek çok kadın kuaförden daha iyi yaparlar. *
ayrıca (bkz: kadın kuaförü)
zamanla bayan gibi takılan kuaför olurlar ama paraya para demezler. (bkz: kuaför rıfat)
Yavsak, yavsak, yavsak..

Normal olanlar yok mudur? Vardır elbette.. ama ben hiç rast gelmedim..
Kadın kuaforden çok daha iyidir.
Aşçılık gibi, bayan kuaförlüğü de erkeklerin daha iyi becerebildiği meslekler arasındadır.
Bayan kuaförlüğü yapan erkekler zamanla ya ılık oluyor yada müşterisine zararsız adam imajı vermek için ılık taklidi yapıyor göründüğü kadarıyla.
bir çoğu karşı cins kuaförlere göre daha başarılıdır. gerçekten işinin ehli kadın kuaförler var fakat bazıları mesleğiyle kadınsal hırslarını karıştırıp müşteriyi maymuna çevirebiliyor sonra karşısına geçip ' ayy canıım çooggzel olduun' diyor. ama bu erkek kadın kuaförleri için durum farklı. öncelikle bir erkek gözüyle bakıp bir çalışma yapıyorlar ve niyeti pis bir insan değilse gerçekten ilgileniyor kişiyle. ayrıca bugün bir tanesine denk geldim ben 21 yıldır saçımı böyle yıkamadım. o nasıl narin narin nasıl şefkatle yıkadı saçımı öyle*
(bkz: benim kuaförüm)
Bu yarışmada ki erkek kuaförleri görünce kendi kuaförlerime şükrettim.
şimdi bu erkek berberler saçımı keserken sürekli bir sürtme peşindeymişler gibi geliyor bana. acaba kızlar da benim gibi bu durumdan muzdarip midir?
vurduruyordur.
Kazancı haramdır.
Erkek mi bayan mi karar verilemeyendir.
Simdi bayan olunca sacimizi cekiyor bazen maşayla sac dibini yakiyor cunku kiskanclik yapiyolar.kadinlar birbirinin guzelligini cekemez. Ama erkek bayan kuaforu kuskanclik yapmadigi icn en guzel yakisan modeli yapiyor fon cekerken iki uc kat cekiyor.hem de surekli muhabbet ediyor.benim gozlemim bu.
Işlerini kadınlardan daha iyi yapan insanlardır.
Ben kıskanç bir erkeğim eşimin saçına erkek eli değsin istemem, kimse istemez yok erkek kuaför iyi yapıyomuş yok özeniyomuş, başarılıymış geçin bunları palavra reklamasyon bunlar,hem mesela eşim bana inadına erkek kuaföre gidersede(ki izin vermem buna) bende inadına unisex kadın berbere giderim, doğruya doğru sikmişim kuaförün erkeğini götünden,(askerde gördük örneklerini toptan ibneden aşşa kalır yanları yok kırıtmada, muhabbet desen karı muhabbeti, o yüzden kadın kısmı kadın kuaföre, erkek kısmı erkek berbere.
Eğer isim yapmış bir kuaförse; özellikle ünlü kuaförler zincirlerinden bir tanesinin bir şubesi ise, çok geçmeden evli ve kocası çok zengin olan ama kendi çalışmayan güzel ve bakımlı kadınlarla ilişkiler yaşayacak erkektir. Ciddiyim, birkaç kere tanık oldum.
Çoğu zaman türk dizilerinde homoseksüel olarak canlandırılır. Erkeklere yavşar.
bu da vurdurmuyorsa kimse vurdurmuyordur artık.
buraya giden kadına, bir erkek olarak eşlik ederseniz göreceğiniz tavır kadınla aranızdaki ilişkiye göre değişir. bunun da en hafif tabirle adı yavşaklıktır bana göre. sevgilinizse sıcak, arkadaşınızsa soğuk.. kadınların da bu tavırlardan hoşlandığını düşünüyorum. tabi ki bu bir genelleme ama birkaç deneyimden sonra edindiğim izlenim bu oldu.

bir de kadınların bastırılmışlıkla ilgili bir durumu var zannedersem, bu tarz hizmet veren; sağlık, bakım, eğitim cart curt dallarındaki karşı cinse karşı aşırı bir müsamaha var. doktorum, kuaförüm, hocam cartım curtum diyip gayet rahat olabildiği adamlar da kendi ortamlarında diğerlerinden çok da farklı olmayan adamlar aslında*. yani, o berberdeki nezaketten falan çok daha fazlasını, samimisini gösteren insana "hoşt ulan" diyebiliyor bağzı kadınlar. kesin konuşabilmek için bedenlere bi tahrikmetre takıp öle bakmak lazım tabi ama ben bu işlerin samimiyetine inanmıyorum. berber biraz çakal olursa ki ılınma yoksa genellikle çakaldır, ortalama kadınların pek çoğunu götürebilir. kız arkadaşı, erkek kuaförüne giden kavaslar, haydi bakalım düşünün durun hepinize günaydın.
Bir saçı yarım saatte kesemeyen (kesmeyen) dir. Bu süreç içerisinde annenizin kızlık soyadına kadar öğrenmeye çalışırlar.
oldum olası şaşırdığım durumdur bir erkeğin kadın kuaföründe çalışması. ona maşa yapması, gelin topuzu, makyaj falan yapması. yani hocam sen nasıl aşamalardan geçtin ki kadına sir ağda yapacak seviyeye geldin ? efemine ruhlu erkekleri bir kenara koyarak yazıyorum. hani normal straight erkek, kadınlardan hoşlanıyor ama gidip pedikür yapıyor falan kadın kuaföründe. saçlar da 1 metre yukarıya 45 derece açıyla fönlü olur bunlarda genelde.

tuhaf. gerçekten kadın kuaföründe çalışan bir erkekle muhabbet etmek isterdim ve onun iç dünyasını algılamaya çalışırdım.
sanılanın aksine en çok gidilen kuaförlerdir. parayı kırmakla kalmayıp mükemmel işler yapabilirler.

çomarlar çıldırabilir.
erkekler arasında şöyle bi namı vardır “sende az götürmüyon hee”.