bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  iki yüzlülüktür.

  Sokakta sütyenle gez desen ay sapık der, plajda mini bikini giyer.

  Garip.
  8 -9 ... seker cuvalindaki olu karinca
 2. 2.
  Kumsalda bikini giymeyecekte ne giyecek sayin davaroslar?
  2 -4 ... las amores son mentiras
 3. 3.
  sahil modernliği ilüzyonundadır.

  herkes çıplak diye kimse onu umursamıyor sanar. ama bu çöl devesi abazan varoşlar her yerde bacım. kadınsan sana hiçbir yerde rahat yok. çözüm ölmeleri.
  8 -2 ... creepy doll
 4. 4.
  birtakım penisperest abazalara dert olan durumdur. ulan şimdi sen komşu kadına kapıyı yarı çıplak bir şekilde açar mısın normalde? Sapık demezler mi sana? Ama plajda o şekilde geziyorsun kadınların içinde.
  4 -2 ... radikal kemalist
 5. 5.
  Sorunun bikini giyen kızda değil de ona bakan davarlarda olduğunu kavradığınızda ve gerçekten o orospu çocuklarından biri olmayı bıraktığınızda bu ülke biraz daha güzelleşecek.
  5 -3 ... whyyhwx
 6. 6.
  Bunun bir de mini etek giyip de ucundan aşağıya çekiştiren versiyonu var. Madem rahatsız oluyorsun giyme kardeşim. insan bu , doğası gereği illaki bakar.
  4 ... fehmi efe
 7. 7.
  denize bikini veya mayoyla değil de çarşafla girecekti galiba haklısınız.
  1 ... antevortex
 8. 8.
  o degil de hayvanlarda bile taciz yok lan! eleman dişinin önünde dans ediyor, ona taş topluyor, güç gösterisi yapiyor etkilemek için falan... insanoğlu hakkaten doğadaki en vahşi ve iğrenç canlı lan!
  bakmak, taciz etmek devamında tecavüz... hak de mi bunlar? çünkü etek giydi, bikiniyle güneşlendi..! hayvan kadar olamıyorsunuz be!

  herhangi bir kadın, "aman ne derler" diye düşünmek zorunda mı? neden başkalarının bakışını düşünmek zorunda, anlatsana bi...

  plajda günes gözlüğü altından bakıyormuş, her kıvrımını ezberliyormuş... orospu evladı da ondan, başka neden olsun ki?
  begendiyse gider usulünce konuşur, hayır cevabını aldıysa da, kuyruğunu götüne kısar siktirolur gider. vucudunu ezberlemek ne lan, nasıl birer sapıksınız amk!
  2 -1 ... 0fu0
 9. 9.
  iğrenç bir başlık daha. neden kadınların giydiği, yediği, içtiği size bu kadar dert oluyor ben anlamıyorum. kışın bot mont pantolon kombini yaparız; hayvan gibi bakarlar, plajda bikini giyeriz;bakarlar. abaza sürüsünün çarşaflı kadınlara bile laf attığına bizzat şahit oldum. sokakta gezerken kimsenin gözleriyle bizi taciz etmesinden mutluluk duyamayız elbette nasıl rahatsız olmayalım ki? biz giydiklerimizi değil siz düşünce yapınızı değiştirmeye başlayın. yani diyeceğim o ki, siz biraz kendi gözlerinize sahip çıkın, kendi uçkurunuza, pis niyetlerinize sahip çıkın gerisi muhakkak hallolacaktır.
  2 ... darkladyy
 10. 10.
  ya türk kızı bikini giyse ne olur giymese ne olur. Çok abartıyorsunuz.
  -2 ... prensest