bugün

dünyayı önüne sereceğim kızdır.

ilk buluşmamızda arkada galatasaray'ın maçı varken ya maç izlemeye mi geldin diye sinirlenmişti. neyse sonra o beni kaybettiği için ağladı ahahaha. bıraksaydın da beraber izleseydik maçı ne olacaktı sanki.
Izlerim.
Beşiktaş maçıysa benle izlemezse Trip atarım.
(bkz: eski sevgilim)

öncelikle bi kaç detayı vereyim. eski sevgilim fenerbahçeliydi, sözde çok fanatik bi taraftardı. adeta bana bir futbol dehası mq, maçın teknik kısmıyla ilgili sıfır yorum sıfır bilgi, lakin italya liginden girip hollanda liginden çıkan bir yapıya sahipti. böyle bunun bi de yavşak kanka grubu vardı, sözde bunlar birleşip ortak kupon bile yapıyorlar. bende beşiktaşlıyım bunlar böyle uzaktan uzaktan izliyorum. sabret edgar sabret diyorum, anlayışlı ol. bir de arada minik orospu bana laf sokuyor, işte sen maç izlemeyi sevmiyorsun gitmiyorsun falan diye. ulan yılların beşiktaşlısı olarak her maç kanser riski atlatmış bünye bırak da biraz dinlensin demi ama halden anlar mı hala bırbırbır konuşuyor. bi gün dayanamadım dedim sen o ibiş arkadaşlarınla cidden bi cafede elit elit maç izlediğini mi zannediyorsun? ivit, biz maç sonrası çıkıp bahçelide filan yürüyoruz dedi. bahçeli/ankara semtinden bahsediyor bu arada. dedim iyi güzel hoş, gel bi de ben seni bizim arkadaşlarla beşiktaşlıların arasında maç izleteyim. böyle bir kötü kadın kahkahası koyup oluuur dedi, yalnız fb-bjk maçını izlicez dedi, dedim eyvallah ama böyle triplerde olma duruma göre belanı sikerler ben bile kurtaramam seni. neyse bunu arkadaşlarla gittiğimiz bir kahve bozması cafeye götürdüm. ortamda herkes bjk li, neyse maç başladı iyi güzel derken kodumun guiza sı bize salladı. hah işte o ana kadar bu bana laf sokup duruyordu bu nasıl ortam falan filan diye, o golden sonra ortamın şekli şemali değişti. bu garibim hayatından duymadığı bir lügattan seçilmiş küfürlerle dolu bir 90 dk izledi. benim arkadaşlar da durumu biliyor en berserk modda yardırıyorlar tabi. bütün maç yemin ediyorum yenilsek bile gevrek gevrek sırıttım. dedim şimdi anladın mı aradaki farkı? baktım hık mık diyor, dedim iyi şimdi siktir git. bu da böyle bir anımdır.

erkek arkadaşı veya normal erkek arkadaşları, fark etmez arkadaş. kızlar fazla zorlamasın durumu, ben daha çok nadir hatun gördüm bi bjk-bursa maçına gelip maçın hakkını verecek şekilde maç izleyenini. öyle madoya gidip elinde 5 liralık çayla aval aval bakınmayla maç izlemiş sayılınmıyor benim gözümde.
Ortak paydada buluşmaya Çalışıyordur bir ihtimal. Sen de onun sevdiği bir aktiviteye katıl onunla iyi gelir ilişkiye.
iddia oynayan kızdır.
böylece her maçı heyecanla, keyifle izler.
kocaman bi hasssiktir çektiğim ve kendini olduğundan farklı tanıtmaya son vermesini rica edeceğim kızdır. bir siktir be gülüm. senin içinden gelerek böyle davranmadığını bilmeyen mi var? kime yaranmak istiyorsan önce kendin olmayı dene sonra yavşamaya çalış.
mektir o. elmanın ürünü.
Orospudur.
Atletico hangisi aşkım şu yakışıklı olan mı?
(bkz: kızların erkeklere yaranmak için takım tutması)
çiftimizin aynı takımı tuttuğunu ve kızımızın da futboldan az çok anladığını düşünürsek müthiş heyecanlı olabilen durum. sevdiceğe tekrar aşık olma sebebi bile olabilir. aksi takdirde formalardan birinin tuvalet önüne paspas olma olasılığı yüksek. tecrübeyle sabittir.
ayriyeten amerikan güreşi izlerse anında evlenilecek kızdır.*
maça kendini kaptırıp evde pozisyondan pozisyona girmeye sebep olabilecek durumdur.
(bkz: aa bu benim lan). *
eğer soru sormadan sadece izliyorsa tapılacak kızdır.
"şimdi bu maçı kazanınca ne oluyor" sorusunu sormazsa geberecek kızdır.
ebenin amı oluyor bi tanem
abartmak gerekirse erkeğe en mutlu dakikalarını yaşatan kızdır. tabi burada kurulan hayal kalabalık bir arkadas çevresinin ve bol biranın yanında kız arkadasının da olmasıdır. * * *
değeri bilinesi kız.
sevgilisinin takımı ile kendi takımının mücadelesinde takımına destek vermek isteyen kızdır.
tabi;
kocamın takımını tutuyorum
demiyorsa.
(bkz: bugün nişan yarın nikah) -ciddiyim-

(bkz: nesli tükenmekte olan canlılar)
(bkz: bulunmaz hint kumaşı)
seven ne yapmaz misali... sevdiğinin yanında her daim olmak isteyen kızdır.
bulursam dakkada yüzügü takacagım kızdır. *
rakip takım gol atarsa başına türlü işler gelebilecek olan masum kız.
babasından getirdiği alışkanlığı sevgilisiyle devam ettiren kızdır. sevgili karşı takımsa olay daha zevkli hal alır.