bugün

Erkek ölünce kimsenin umurunda olmuyor maalesef nasıl bir berbat düzense bu.
dün de bi kadın eski erkek arkadaşının suratına kezzap atmıştı.

bu bu hafta ikinci kadın terörü.
köpek adamı ısırırsa haber olmaz ama adam köpeği ısırırsa haber olur. şiddet karşı biriyim eşitlikten yanayım. ama kadınların iki yüzlülüğü baydı.

mesela bir kadın erkeği bıçaklayıp öldürmüş. kadınlar yorumda erkek kesin birşey yapmıştır, haketmiştir diye savunanlar. kızın biri başkasından hamile kalıp başka bir erkeğe iftira atıp babası öldürünce ses yok. kadir şeker in olayı ne oldu.

sevgilisi döverken esnaftan yardım isteyip sonra esnafa saldıran şikayetçi olan. beni taciz etti diye , dövdü diye iftira atan. eşim benle ilgilenmiyor diye aldatıp. aldatma fiilini normalleştirmeye çalışan.

psikopat , serseri , keyif verici madde kullanan erkeklerle beraber olan dağ başlarında alem yapan. heyecan macera uğruna hiç tanımadı erkeklerde ilişki için beraber olup şiddete maruz kalınca erkekler şiddetçi, şerefsiz , kötü diye tüm erkeklere kötü ithamlarda bulunanlar. kimsenin ne yaptığı beni ilgilendirmez ama tüm suçun tüm erkeklere atılması.

feministler olarak gizli erkek düşmanlığı yapıp biz kadın hakları savunuyoruz eşitlik masalları anlatılması. erkekler ilgili şiddetsel ve hukuksal şeylerde sessiz kalmaları. biz erkekler olarak onları desteklerken siz kimsiniz kim oluyorsunuz vb terslemeleri. erkeklerin psikolojik şiddete maruz kalmaları.

hiç birşey şiddeti savunmaz ve meşrulaştıramaz. adalet ve eşitlik önemli.
devlet sesimizi öldürülmeden tüm paramıza nafaka adı altında çökülüp de intihara sürüklenmeden önce duymayacak mı...
(bkz: kadın terörü)
Nerde o kadın bunu yaptıysa çok sinirlenmiştir diyen dangalak?

Amk amsalak Meriçi.
Yılda 500 600 kadın eşi ya da sevgilisi tarafından öldürülürken daha fazlası sakat bırakılırken arada çıkan erkek ölümü kadın cinayetleri kadar dikkat çekmez.
lan neyın kafasını yaşıyosunuz siz adam ölmüş orda rahmet diliceklerine kim daha fazla oldurmus erkekmı kadınmı diye oturmuş sayım yapıyorlar.
cinayetin yanlışlığının konuşulması gereken yerde konuşulan şeylere bak şu aptal yorumları yapanların feminizm adı altında erkek düşmanlığı yapanlardan ne farkları var merak ediyorum. ayrıca feminizm kadınların cinayet işlemesini onaylıyor da bizim mi haberimiz yok.
Erkek kadını öldürse herkes önüne geleni söyler. Kadın erkeği öldürünce kimse bişey demiyor.
feministlerin sus pus olduğu olaydır.
Bunun gibi birsürü örnek yaşanıyor maalesef her gün ancak feminist medya tarafından gündeme getirilmiyor.
Samimiyetsizlikte sınıfta kalıyorlar her zaman

Ve hatta maalesef bu erkek cinayetlerine sevinen kimi kafası çürümüş feministler var.
kadın duyarı kasan meriçler yüzünden gündeme gelmeyen olay.
haha yanlış kişiyi tercih etmeseymiş neden denmiyor. ikiyüzlüler.