bugün

zaman içinde sevgililerinden dildo, vibratör vs ürün yelpazesini bekleyen hatundur. bu nasıl bir anlayış ve felsefedir çözemedim ama altına yine 'bana dokunma hüsnü' şeyciği var. eminim.
ayrıca internet üzerinden aldığı bu bebeği kendi karikatüründe yaptırtması da işin en ilginç yanı. burda da sanırım 'kıskanmama' mevzu yatıyor. sikecekse beni siksin gibisinden.
sevişmekten sıkılmış olan hatundur.
benimle siksen sevişemezsin demeye getiren hatundur.
erkek arkadaşına kendi elleriyle kuma getirmiştir.
hakaretin kralını etmiş olan hatundur.
evlenmeden olmaz, başkasıyla sevişmene de göz yumamam. en iyisi sen al bu bebeği ihtiyacını gider. düşüncesiyle hareket etmiş hatundur.
açık açık sen abazalığını bununla kapat da beni fazla hırpalama diyen hatundur.
erkek arkadaşının cinsel yaşamını düşünen, pasif olmasın diye böyle bir güzellik yapan sevgilidir, candır.
ben yeni bir erkek arkadaş buldum sen de bunla yetin artık diyen kadındır.
ince mesaj veran karikatür ruhlu hatundur.
(bkz: espritüel hatun)
düşüncesiz kızdır. aynı durumdaki erkeğin kız arkadaşına vermesi gereken hediye merak konusuur. (bkz: vibratör)
kanaatimce bunlar uzak mesafe ilişkisi yaşayan sevgilidir. erkeğinin temel içgüdüsünü kendisi yokken telafi edecek nefessiz kumasını kendisi seçmiştir. akıllı kız vesselam.
hani, nerede ?
erkek arkadaşının abazanlığını atması için ona hediye veren hatundur. hediye süsü verilmiş bir casustur bu...
erkek arkadaşını tatmin edemediği için almıştır bu bebeği hatta ilerde şişme bebekle grup yapacak sevgilidir bu.
erkek arkadaşı kızınca kendisine değil, bebeğe tokat atsın diye hediye etmiştir.
voodoo bebeklerine inanması muhtemel hatun tipidir.
Ruh sağlığı yerinde olmayan hatundur. Ayrıca Hangi kız böyle bir hediye alırki sorusunu kendime sormama sebep olan entrydir.
erken arkadaşından dildo hediyesi alacak hatundur.

(bkz: öyle göze böyle çapak)
evlenene kadar bununla idare et diyen kızdır. ama hediye ettiği şişme kadını bile kıskanan kızdır.
benden sana hayır yok demek isteyen hatundur.
ben sana vermicem ama manuel takılmana da gönlüm razı değil diyen hatundur.

not: böyle hatun varsa gelsin * bana da alsın. *
Sen anca bunu sikersin demektir bu hakaretin altında kalmak istemiyorsanız onu altınıza alın.
erkek arkadaşını şişme bebek ten kıskanmayan hatundur. helal olsun lan, eğer kıskanmıyorsa. ben nice hatun kişiler gördüm, şişme bebeği kıskanan. o değil de misal ben kız arkadaşımı vibratör den dildo dan kıskanırım.