bugün

sevdiği kişiye bu şekilde hitap etmesinde ne gariplik olduğunu anlayamadığım kişidir.***
şerefsiz, haysiyetsiz, adi, köpek, ne yaptıgını bilmeyen, kaşar, patavatsız, destursuz, yüzüne bakılmayı haketmeyen, ömür boyu cehennemde yanacak kızdır.
denyonun önünde gidenidir, sen tut erkek arkadaşına aşkım de. yuh yani, var mı hala böyle insancıklar..
büyük yanılgıya düşmüş, affedilmez bir hata yapmış kızdır. halbuki ne demelidir? mahmut demelidir. öyle değil mi a dostlar sorarım size.

-ki mahmut dese ben kıllanırım. sorarım "mahmut da kim lan?" diyerek. insanoğlu kıskanan* bir organizmadır sonuçta.
kız arkadaşına aşkım diyen erkek arkadaşa verilen cevapta olabilir *.
(bkz: her lafa askim diye baslayan kiz)
(bkz: sevgiliye alternatif hitap şekilleri)
- askim.
+ ne?
- as diyorum kim?
+ ne biliyim ben be. hem ayrı yazılması lazım as ile kimin.
- yazmadım ki söyledim.
+ o da doğru.
- çelişki içindeyim.
+ o değil de as kimde aşkım?
+ aşkım?!?!
+ ...
+ ..
+ .
verecek kız tipi, bu kdar yalaka olmaya ne gerek var
gerçi eve erkek atan kız tipidir kanımca
+ askiiimmm bugün sinemaya gidiyor muyuz?
- ya o kadar dedim bana herkesin icinde askim deme!!!
+ ya ne diyim mahmut mu diyim?
- yok sakir de, hey allahim ya!
+ ama mahmut ismin cok kabaaa
- tamam bisi deme, dibik de ben bakarim
+ :(
oturup kalkıp söylüyorsa artık itici olduğunu farketmesi gereken kız.
sevgilisine abi diye hitap eden kızın zıttı karekterindeki kızdır.
kendisini doğuran kişiye de anne der. hiç utanması arlanması yoktur bunun. burnunu karıştırıp masanın altına sürer. ağda filan da yaptırmaz. parfüm deodorant nedir bilmez. okulda ders aldıkları kişilere öğretmenim, hocam gibi terbiye sınırlarını zorlaya cümleler kurar. evet evet, ağız burun girmek istiyorum ben bu kızlara.
(bkz: aa terbiyesize bak sen)
(bkz: ne diyor bu amk liselisi)
demekle kalmayıp 3 kelimesinden biri aşkım olan versiyonlarıda var, vıcık vıcık cıvık cıvık aşk, miğde bulandırıyor.
çocuktur.
ergendir.
liselidir.
olgunlaşmamıştır.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
ayrıca bu kız aşkına sevgilim, tatlım, hayatım da der.normaldir.farklı gözükmek için abuk subuk entryler girmeyin lan.gerçek hayata dönün iki dakika.
abi demesinden daha iyi bir sözdür.

(bkz: sevdiğim kız abi diyince)
her genç kızın başına gelebilir.
erkek arkadaşına aşık olan kızdır bu kadar basitdir abartmamak lazım içinden gelmiştir söylemiştir. (bkz: yapmayın beyler)
Demeyen kaldı mı diye sorulası kız türüdür.
aşkım sevgi sözcüğüdür. kız ruh eşine söylemesin de mahallenin bakkalına mı söylesin? kanka falan demesinden daha mantıklıdır. tabii "aşkooğğğm" değil, "aşkım" .
yanlış konuşan kızdır. öküzüm demesi daha makbuldür.
önemli olan ne dediği değil ne hissederek dediğidir stop.
bunu sık sık söylüyor ise aşık falan değildir. menfeat düşkünü çıkarcı bir kızdır.