bugün

tam dayaklık bir kızın söylediğidir.

edit: aslında bu başlık erkek arkadaşın çok seksiymiş diyen kız olacaktı.
+ lan mahmut! erkek arkadaşın çok seksiymiş.

- sağol tarcan abi, ruh ikizimi buldum sonunda.

+ bir ara misafirim olun threesome falan takılırız.
"höst! sana ne be benim erkek arkadaşımdan? ne kadar inceledin de seksi olduğuna kanaat getirdin?" diye tepki verilmesi gerekir bunu diyene.
(bkz: cinayet sebebi)
(bkz: ölmeden önceki son söz)
(bkz: ağzı kulaklara kadar yırtma sanatı)
will'in hetero arkadaşları hakkında grace tarafından sıklıkla kurulan cümle.
_ abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür

(bkz: kaygısızlar)
(bkz: kültigin)
bu cümleyi kuran kızın sonu ya uzun tırnaklar ile yüzünün ızgara haline getirilmesi ya topuklu ayakkabılarla kafasının çiğnenmesidir.
erkek arkadaşının duymaması gereken söz. adamı sadık olmaktan çıkarır böyleleri.
ayrılınca haber veririm yabancıya gitmesin.
bu cümleyi kuran şahsı ( bak genede şahıs diyorum ) bulunduğu yere gömeceksin, yok başka ötesi berisi, bitti.
(bkz: abla enişte de erik gibiymiş kütür kütür)
(bkz: o yüzden benim)
(bkz: kız arkadaşın çok seksiymiş)
bahsedilen erkek arkadaş için iyi denebilecek durum türü, çeşidi.
(bkz: bana da böylesi yakışırdı dimi şekerim)
yılmaz'ı silecesin meseneden'deki fatma'ya söylenmeyecek cümledir.
(bkz: enişteyide çok çok öpüyorum)
bunu duyan sevgili neden kızmak zorunda ki. neden bu cümlenin hatun kişi üzerindeki etkisi şımarmak değil de kızgınlık, kıskançlık sorusunu düşündürten beğeni cümlesi.
-erkek arkadaşın çok seksiymiş
+teşekkür ederim al senin olsun işin bitince geri verirsin
-teşekkürler quşuumm
+mcx
-kibb muccuq

ne lan bu??
kişinin arkadaşıyla olan samimiyetine bağlı olarak verilecek tepkinin değişeceği cümle. e gel grup yapalım o zaman sözünden senin saçını başını yolarım şıllık sözüne kadar geniş bir yelpazede seyredebilir. hiç söylenmemesi en güzelidir yine ama madem denildi en güzel cevap sağol allah sana da gönlünce versin olur. ancak ve ancak hiçbir şartta erkeğe duyurmamak lazım eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmenin manası yok.