bugün

hiç görmedim daha öyle bir kızı.
bacanak diyen kızdan sonra fenomendir.
ya üslubu farklı ya da erkeksi kızlardır. cicişkoom, aşkitooom'lardan daha kötü olmadıkları kesindir.
(bkz: koç taşağı)
(bkz: sikerler)
okkalıyor kızcağız işte, daha ne yapsın! libidona daha nasıl tavan yaptırsın?

- bizlere de yaranmak zor anacığım!
kendini bi sik sanan kızdır bana kalırsa. kız "koçum" der mi lan! ay der, oy der, ah falan der yatakta ne bileyim. değişir yani. karıysa karılığını bilsin herkes.
bunların "len", "lan", "oğlum" diyen versiyonları da vardır. genelde uzun süredir bir ilişki yaşmamış kızlarda görülür. aksi mümkünse zaten bir kalasla karşı karşıyasınızdır. uzun süredir ilişki yaşamamış olanlarının da özünde gayet anti-romantik olduğunu kanıtlar.

uzun soluklu olmaz bu tarz kızlarla.
çok ayıp eden kızdır. anlamını yada açılımını bilmediği kısaltmaları kullanmaması gerekir. (bkz: kaliteli orospu çocuğu)
ortama "siki tuttuk beyler, handan sınavları okuycak." diye girenini gördükten sonra beni bir gram şaşırtmayacak kızdır.
Agzina kurekle vurularak etkisiz hale getirilmelidir.
Sırtına da vurursa; dönüp rahatlıkla omuzlarından kavrayıp, burnunun üstüne muhteşem bir kafa atabileceğiniz bir kızdır. Durma yap yap.
koca danam, güçlü öküzüm, tosunum gibi ifadeleri de kullanma potansiyeline sahiplerdir. tiksinçlerdir.
Konuşurken "ağbi ya" falan derler, kevaşe midirler nedir?
genelde tombul kızlardır.
dayı diyen kızı gördüm ama koçum diyene denk gelmedim.
sevgilisinin hoşuna gidiyorsa buradaki yazarlara pasta yemenin düşeceğini hatırlatan kızlardır.
haci, aga, hafiz da diyordur.
itici bir modeldir.
düşünmeden konuşan kızdır. zira koç bir erkeğe bir kız tarafından söyleniyorsa farklı anlamlara kayabilir.

edit:enteresan olan sevgiliye değil siradan bir arkadaşa koçum denilmesidir.
naber la yarram diyenin yanında hiçbir şeydir.
o ne la , biyiklidir o.
Montu, sallama tesbihi de vardir.
Zenci olsa dude, bro der.
ilginç olandır. bu kızla sevişirken en yakın arkadaşım muhittinle sevişiyomuş gibi olur lan çok sakat bi durum...
paşam diyen de vardır efenim.
Kuzum diyenin bir üst modelidir.