bugün

komşumuz ayşe abla'nın -ki kendisi müstesna bir kişiliktir- sürekli yaptığı eylem.

neden bimden alıyor sorusunun cevabını bulamıyorum, çünkü aynı fiyata pazardan abik gubik dikiş izleri belli olan ve bağcık yerleri şimdiden pörsümüş olan "sipor" ayakkabısı alabilirdi. galiba bim'deki spor ayakkabıları erkeklerin gözünde çok önemli bir yere sahip.

erkek arkadaşıma bim'den spor ayakkabısı alabileceğim günleri umarım görme fırsatım olur.
zordur.. yine de erkek arkadaşın o ayakkabıyı aldığında gözlerinden okunan mutluluk ve üç gün sonra ayakkabı yırtıldığında veya parçalandığında hissettikleri hiçbir şeye değişilmez.
erkek arkadaşların bimden alınan ayakkabıları birbirlerine göstererek hava atmalarına neden olacak bir kız arkadaş olmaktır.

+seninki ne zaman aldı?
-geçen pazar, bitmiş ama o hafta kampanya ile gelmiş. seninki ne zaman almıştı?
+benimki geçen ay aldı da biraz pörsüdü altları gitti yani. japonla yapıştırdım.
-söylesene olm, yeniden alsın işte. haftaya geliomuş.
+yok olm utanıyorum ya istemeye.
-daha geçen hafta yenisini alacağını söyledi benimkisi, aşkım ya ne de ince düşünceli.
çok duygulanan erkek arkadaşta, sevgiliye ikinci el bir robdöşambr alabilir.
kız arkadaşları kendilerine bim'den spor ayakkabı almayanların, hunharca eksilemeleriyle içlerinde açılan büyük yarayı kapatmaya çalışmalarına neden olan bir sürprizdir.
hediye hediyedir.
hediye beğenmeyen angut insanlara faydasız bir hediye almaktır.
+ bak canım sana ne aldım
- heee garantisi var mı bunun bakarken açıldı bile burun tarafı
karşı taraf bu eylemin akabinde hediyeyi memnuniyetle kabul edip evinin en güzel yerine koyar ama kız giy diye ısrar ederse ayrılma sebebidir.
erkek arkadaş bu hediye karşılığında sevgilisine "le cola" ısmarlarsa tadından yenmez.
erkek arkadaşa 'spor ayakkabısı' almak mantıklı değildir..beğeni göreceli bir kavramdır.yüzüne karşı çok beğendiğini söyleyip daha sonra ayağında o ayakkabıyı bir kere bile görmemek ne kadar kötü bir durum
o'nu bilmem ama bim'de satılılan en sağlam ürün don tavsiyem olsun