bugün

şakasına söleyenler de olabilirler. ama her şakanın altında bir gerçekte yatarmış. şaka da olsa girmemek lazım böyle durumlara.
ameliyat parası bulamadığı için hala fiziksel yönden erkek diye nitelendirilen erkek.
Gerçekten aşık olabilir, eşcinseldir, çıkayor olabilirler, belki o erkek arkadaşlar hollandadadır.(Türkiyedede olsa farketmez ama hoş karşılanmaz bence) Olasıdır,olur yani.
meraba canım diyip bi de öpücük kondurandır.
(bkz: yazarlar 6 yaşında olsa açılacak başlıklar)
ibneliğine yapıyordur.

(bkz: bir lastik olarak türkçe)
bayan kuaföründe çalışan erkektir. aslında iyi niyetlidir lakin bulunduğu ortamdan ötürü ufak bir değişime uğramıştır. size karşı yanlış bir şey düşünmez.*
çok sıkıcıdır. bence ayrılık çanları ilişki için çalmaktadır. kız yol yakınken bu kadar basit kelimeleri haketmediği gerkçesiyle çocuğa tekmeyi basmalıdır. (ayrılma bahanesini bile söyledim daha nolsun.)
çok sıkıcıdır. bence ayrılık çanları ilişki için çalmaktadır. kız yol yakınken bu kadar basit kelimeleri haketmediği gerkçesiyle çocuğa tekmeyi basmalıdır. (ayrılma bahanesini bile söyledim daha nolsun.)
(bkz: deli deli konuşma)