1. ?.
  tanım:
  erkek arkadaşın annesi işte.

  modeller:

  kıskanç anne modeli:
  muhtemelen eşi tarafından terk edilmiştir ve oğluyla yanlız yaşamaktadır, oğlunun başına gelen her talihsiziği, yada oğlunun her başarısızlığını kızın üzerine atar. Oğlu ona karşı geldiğinde şırfıntı kız arkadaşı muhtemelen bu olaya sebep olmuştur. Erkek arkadaşın evine gittiğinizde her dakika arkanızdan dolanır. Asla yalnız bırakmaz.

  Torun bekleyen anne modeli:
  Oğlunun her kız arkadaşını çok sever 2. gün sahipleniverir, arkadaşlarına gelinim diye bahseder. Bu tip bir kayınvalide edinmeden önce, evliliğinizin 3. ayında anne baskısıyla hamile kalmaya hazır olup olmadığınızı düşünmelisiniz.

  Oğlunun cinsel yaşamını destekleyen anne:
  Bu tip anne oğlunun kız arkadaşlarına hiç önem vermez, sıradan bir kadın gibi davranır, eve girdiğiniz an selam diyip evi terkederek 'hadi bitirin işi ben gidiyorum, oğlumun beline kuvvet' mantelitesiyle sizi rahatsız eder. En sevimsiz anne modelidir.

  En sevilen erkek arkadaş annesi:
  Çok sevecen bir kadındır, ne gelin gözüyle bakar ne de oğlunun sex mate'i gibi davranır. Sizinle film izler, kahvaltı yapar, her zaman evde olmaz. Doğum günlerinizi hatırlar.
  4 -1 ... cherubim
 2. 1.
  müstakbel kayınvalidedir. hatta kaynana da denebilir.
  ... jack daniel
 3. 2.
  paranoyak anne modeli:
  oğlunun, köyden scouting tekniğiyle bulunacak bir kızla görücü usulü evleneceğini düşünür. taaa 2 yaşından beri aman yavrum kızların peşine takılma derslerine bak diye diye karı kızı korkulacak bir şey haline getirmiştir. bu çocuk annesini takarsa vay halinedir 35 yaşına kadar eli kız eline değmeden yaşar... takmazsa 18-19 yaşlarında her normal insan gibi milli formayı giyer. aradan yıllar geçer, oğlumuz artık kızlardan ve davranışlarından iğrenmiştir,* one night stand adamı olmuş, iş, ev, bar arası gidip gelip arada ayarladığı kızlarla kısa süreli ilişki stratejisi belirlerken yaş 32 olmuş ve anne artık scouting faaliyetlerine başlamıştır. sonunda müthiş zengin bir ailenin gerizekalı kızı bulunur ve nasıl olsa kaybedeceğim bir şey yok diyen çocuk gözlerinde range rover'lar, dublex villalar gördüğü bu kızla evlenir ve mutlu olduğu hakkında kesin bir bilgimizin olmadığı bir hayat yaşar. işte bakir erkeğin ödülü...
  ... eraserhead
 4. 3.
  kaynana aday adayı.
  ... yeni pijama kokusu
 5. 4.
  karşısında bulduğu , gelin adayından, hoşlaşmamışsa, dünyayı dar getiren, anne modelidir.
  2 ... elissa