bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  vıcık ,cilvemi yapar işimi götürürüm diyen kız modelidir.
  3 -8 ... panapa
 2. 2.
  pohpoh seven erkek grubunun tercih ettiği model kızlar.
  2 -2 ... panapa
 3. 3.
  aşkım ın anlamını kavrayamayıp her onune gelene erkek kız farketmez soyleyen iq, bq, cq sorunsalı yaşayan cozumu olmayan hatunlardır.
  3 ... liberty
 4. 4.
  ilişkinin daha ilk haftası diyorsa eğer terk edilmesi gereken kızdır.zira "ne zaman tanıdın da,ruh eşin olduğuna karar verdin de,aşkını verecek kadar sahiplendin de "aşkım" dedin" diye sorulası dişi organizmadır..beraberliğin rayına oturduğu hallerde zorlana zorlana,utana sıkıla,yarım ağızla içten bi şekilde söylenilen "aşkım" her şeyden daha değerlidir benim gözümde.
  8 -1 ... elendil
 5. 5.
  önceleri dalga geçtiğiniz kız modeline dönüştüğünüzü farketmenizi sağlayan başlıktır. ancak ilişkinin birkaç seneyi aşması durumunda hayatım, bebeğim, aşkım gibi klişe ve kıro sözcükler jargona ister istemez girmekte, hayretler içinde bırakmaktadır.*
  3 ... plug in baby
 6. 6.
  (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
  21 -2 ... say
 7. 7.
  sonunda sevgilisinin ismini unuttuguna kanaat getirdigim erkeklerdir bunlar. ha tabi kizlarin da sucu vardir bu durumda. sahsen ben sevgilisi ona bir kere askim yerine adiyla seslendigi icin kusenleri bilirim...

  edit: basligi kiz arkadasina askim diyen erkek modeli olarak gordum evet. *
  3 ... dramtatatam
 8. 8.
  (bkz: askim baksana bana)
  2 -1 ... arabaciarabayatasget
 9. 9.
  aşkına aşkım diyen kızdır. * * .
  2 ... lavinya_
 10. 10.
  tarafımdan başlarda komik olduğu ve kulağa vıcık geldiğinden sarfedenlerin manalı bir gülümsemeyle izlendiği hemcinsim.
  ancak gerçek aşk bulunduğunda ve bunu yaşatan kişi de karşında tüm sevimliliği, tüm heyecan hissettiren varlığıyla durduğunda, senin de kalbinin atışı hızlandığında, sana güzel sözler söylediğinde sarfedilmek istenen bir söz olması sebebiyle aynı duruma düştüğümde, yine de "ben onlardan değil gerçekten hissederek söyleyenlerdenim" diyerek dahil olduğum grup.
  ama yine de gün içinde "tuzluğu uzatır mısın aşkım" gibi genel geçer cümleler ve "ama aşkoooom niye öyle söylüyosaaann" cümleleri kurulmayacaktır.
  2 ... tiana